Trwa ładowanie...
d1u2e01

Jarosław Kaczyński ma poważny problem. Nie ma związku z polityką

Prezes rządzącego naszym krajem ugrupowania cierpi na dolegliwość znaną wielu Polakom. Daje mu się ona tak mocno we znaki, że ostatnio z tego powodu odwołano kilka jego ważnych wystąpień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński cierpi z powodu alergii
Jarosław Kaczyński cierpi z powodu alergii (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
d1u2e01

Jarosław Kaczyński bywa ostatnio często nieobecny na różnych ważnych posiedzeniach Sejmu czy spotkaniach partyjnych. Tak było np. pod koniec marca, gdy nie pojawił się w Sejmie na expose szefa MSZ Jacka Czaputowicza. Nie było go także na sali sejmowej, gdy Beata Szydło mówiła o nagrodach dla członków swojego rządu.

Adam Bielan tłumaczył w marcu nieobecność prezesa Prawa i Sprawiedliwości przeziębieniem. - Widziałem prezesa w poniedziałek późnym wieczorem i był rzeczywiście już bardzo mocno przeziębiony. Sam doradzałem, żeby wyleżał, żeby choroba nie zamieniła się w nic poważniejszego - tłumaczył wówczas w mediach Bielan.

d1u2e01

Sam prezes Kaczyńskiw wyznał jednak w wywiadzie dla portalu wpolityce.pl, że powodem jego nieobecności była alergia.

Alergia, jak informuje fakt24.pl, była także powodem nieobecności prezesa PiS na kilku ostatnich spotkaniach. Dwa tygodnie temu nagłe ocieplenie sprawiło, że jednocześnie zaczęły kwitnąć różne drzewa, krzewy i trawy. W powietrzu pełno jest różnych pyłków. - Po wizycie w Trzciance tydzień temu już ledwie mówił - opowiada portalowi polityk PiS.

Jarosław Kaczyński czuł się tak fatalnie, że nie pojawił się na prezentacji wyników ankiety konstytucyjnej. Nie było też do końca wiadomo, czy prezes wydobrzeje na tyle, by mógł pojawić się na czwartkowym posiedzeniu kierownictwa swojej partii oraz koalicji, gdzie mówiono o kandydatach na prezydentów miast. Na szczęście, udało się.

Politycy PiS wyznali portalowi fakt24.pl, że prezes tego ugrupowania ma zaufanego alergologa, do którego zawsze udaje się po poradę. Lekarz pracuje w Łodzi - tam też musi jeździć Kaczyński, gdy jego stan zdrowia się pogarsza.

d1u2e01

Podziel się opinią

Share
d1u2e01
d1u2e01
Więcej tematów