Trwa ładowanie...

Jarosław Gowin ucieka od odpowiedzi. Minister zaskoczony pytaniem dziennikarki

- Chciałbym porozmawiać o ważnych sprawach, a nie o Woodstocku. Równie dobrze może mnie pani zapytać o upadek firmy w Bielawie – kluczył w #dzieńdobryWP Jarosław Gowin. W końcu udzielił krótkiej odpowiedzi na temat przyszłości festiwalu w Kostrzynie nad Odrą.

d2ul3wt
d2ul3wt

W #dzieńdobryWP Kamila Biedrzycka-Osica zapytała Jarosława Gowina, czy decyzja ws. Przystanku Woodstock nie jest podszyta ideologią i negatywnym nastawieniem Mariusza Błaszczaka do Jerzego Owsiaka. W środę Mariusz Błaszczak powiedział w radiowej "Jedynce", że w tym roku Przystanek Woodstock nie dostanie pozytywnej opinii policji ze względów bezpieczeństwa.

To pytanie wyraźnie zdziwiło Jarosława Gowin. - Pani naprawdę myśli, że Polacy przejmują się dzisiaj Przystankiem Woodstock? To jest fundamentalny problem Polaków i rządu? Naprawdę pani tak myśli? – uciekał od odpowiedzi minister nauki. Kilka razy podkreślił też, że nie jest od komentowania każdej sprawy, nawet jeśli jest ona ważna dla lokalnej społeczności.

Jednak Kamila Biedrzycka-Oscia nie dawała za wygraną. W końcu Jarosław Gowin odpowiedział na pytanie, czy szef MSWiA kieruje się niechęcią wobec twórcy WOŚP. - Wykluczam możliwość, żeby minister Mariusz Błaszczak kierował się innymi względami niż bezpieczeństwo obywateli i uczestników festiwalu – odparł.

d2ul3wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ul3wt
Więcej tematów