Trwa ładowanie...

Janusz Korwin-Mikke zasnął w Sejmie? Berkowicz: "on tak się skupia"

Zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego z wtorkowego inauguracyjnego posiedzenia Sejmu opanowało polski internet. Czy poseł uciął sobie drzemkę, jak twierdzi Dariusz Joński z KO? Odpowiedzi udzielił nam Konrad Berkowicz, poseł z ramienia Konfederacji.

Janusz Korwin-Mikke zasnął w Sejmie? Berkowicz: "on tak się skupia"Źródło: Twitter
d395azp

Janusz Korwin-Mikke znany jest z wielu kontrowersyjnych zachowań. We wtorek na inauguracyjnym posiedzeniu Sejmu również zaskoczył.

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje. Zasnął w trakcie obrad?

Poza, jaką przyjął, a którą na zdjęciu uchwycił poseł Dariusz Joński (KO-PO), pozostawiła wśród wielu obserwatorów tylko jedno pytanie: czy Janusz Korwin-Mikke zasnął na sali sejmowej?

Ponieważ zarówno sam lider Konfederacji, jak i rzecznik prasowy tego ugrupowania nie odebrali od nas telefonu, o odniesienie się do sprawy poprosiliśmy posła Konrada Berkowicza.

I posiedzenie Sejmu. Macierewicz zaliczył wpadkę

Janusz Korwin-Mikke zasnął? Berkowicz odpowiada

- Nie potwierdzam, aby Janusz Korwin-Mikke spał wczoraj podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. On często przymyka oczy i w ten sposób się skupia - podkreślił Berkowicz.

d395azp

Jak dodał, lider Konfederacji często zachowuje się w ten sposób. - Osoby, które patrzą na niego z boku, mogą mieć błędne wrażenie, że śpi. Wielokrotnie przekonałem się o tym na naszych posiedzeniach - tłumaczył poseł.

- Pewnie przy niektórych trudniejszych przemówieniach ta uwaga jest mniejsza, ale podkreślam, Janusz Korwin-Mikke na pewno wtedy nie śpi - zaznaczył Konrad Berkowicz.

Janusz Korwin-Mikke zasnął? Przyłapany nie pierwszy raz

To nie pierwszy raz, gdy Korwin-Mikke wygląda na śpiącego podczas posiedzenia. W 2014 roku sieć obiegła fotografia polityka podczas obrad Parlamentu Europejskiego, gdy z otwartymi ustami i słuchawką w uchu, półleżąc zastygł w bezruchu.

Podobne zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego dwa lata później opublikował "Fakt". Polityk zaległ wówczas... na stole, podczas wizyty w Czeczenii. W internecie można znaleźć również fotografie z jednym z liderów Konfederacji śpiącym w przedziale pociągu PKP.

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d395azp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d395azp
Więcej tematów