ycipk-4ct2xj

Gorąco na Twitterze. Pereira atakuje Bodnara i dostaje rykoszetem

Samuel Pereira stwierdził na Twitterze, że padł ofiarą hejtu, więc usunął wpis, w którym zasugerował, że nastoletni syn Adama Bodnara będzie dalej biegał z nożem po Warszawie. Szefowi portalu TVP Info w dosadny sposób odpowiedziało kilku użytkowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samuel Pereira jest szefem portalu TVP Info
Samuel Pereira jest szefem portalu TVP Info (PAP, Fot: Piotr Nowak)
ycipk-4ct2xj

Popularna na Twitterze Kataryna napisała, że "najbardziej obrzydliwy" w ataku Samuela Pereiry w nagonkę na rodzinę Bodnarów jest kontekst rodzinny. Jak twierdzi pubicystka, była żona Adama Bodnara i matka jego syna, reprezentuje pro bono żonę Pereiry w sprawie o dzieci. "To jest gigantyczny konflikt interesów" - czytamy na jej profilu.

Chodzi o aktywność portalu TVP Info, którym kieruje Samuel Pereira. W ostatnim czasie pojawiło się na nim kilka materiałów uderzających w Adama Bodnara i jego rodzinę. Stało się to po tym, jak RPO opublikował opinię, której autorzy wskazują, że przy zatrzymaniu Jakuba A. (podejrzany o zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin - przyp. red.) policja mogła naruszyć prawa człowieka.

ycipk-4ct2xj

TVP Info atakuje Bodnara. Awantura na Twitterze

Zdaniem publicystki Pereira robi Bodnarowi i jego rodzinie "gigantyczne świństwo". "Jak Pereira mówi w telewizji, że może sytuacja osobista Bodnara jest wyjaśnieniem jego stanowiska ws zabójcy to ja widzę projekcję - sytuacja osobista Pereiry jest wyjaśnieniem jego ataków na Bodnarów" - napisała Kataryna.

Zobacz też: "Niehumanitarne zachowanie policji". Patryk Jaki krytykuje Adama Bodnara

ycipk-4ct2xj

Pereira stwierdził, że dopiero teraz dowiedział się, że Karolina Bodnar to była żona Adama Bodnara. Szef portalu TVP Info prostował, że reprezentuje ona jego byłą żonę nie walce o dzieci tylko w sprawie "o uniknięcie płacenia alimentów oraz orzeczenia winy".

W spór włączyli się inni użytkownicy Twittera. Była szefowa "Wiadomości" TVP Marzena Paczuska zasugerowała, że to państwo Bodnarowi "zwalczają Pereirę, każde z innego powodu". Odpowiedział jej dziennikarz TVN24, Konrad Piascecki.

Czytaj też: Syn Bodnara dokonał rozbojów z nożem? Są kroki prawne wobec TVP

ycipk-4ct2xj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ct2xj

ycipk-4ct2xj
ycipk-4ct2xj