Trwa ładowanie...

Gimnazjaliści dręczyli chomika dymem. Filmem pochwalili się w sieci

Kolejny przypadek znęcania się nad zwierzęciem przez gimnazjalistę. 14-letni chłopak opublikował w internecie nagranie pokazujące, jak wraz z kolegami poddusza dymem papierosowym chomika znajdującego się w akwarium. Zwierzę zostało mu odebrane, a sprawca odpowie przed sądem.

Share
Gimnazjaliści dręczyli chomika dymem. Filmem pochwalili się w sieciŹródło: Youtube.com
dkd7zs4

Zaledwie kilka dni temu głośna była sprawa uczennic Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej (Dolny Śląsk), które podpaliły jeża. Tym razem w internecie opublikowane zostało nagranie gimnazjalistów z Libiąża (woj. małopolskie), na którym widać jak dwóch nastolatków wdmuchuje duże ilości dymu papierosowego do akwarium, w którym znajduje się chomik. Jedne z chłopców relacjonował zajście w sieci - informuje Polsat News.

Sprawę ujawniła fundacja "Centaurus", która kilka dni temu została poinformowana o zdarzeniu. W eskorcie policji pracownicy fundacji udali się pod wzkazany adres, skąd zabrali zwierzaka właścicielowi.

14-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Sprawa zostanie przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Chrzanowie, który zdecyduje o dalszych losach nastolatka.Policja ustala dane drugiego z uczestników zajścia.

dkd7zs4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkd7zs4
dkd7zs4
Więcej tematów