Trwa ładowanie...

"Szmato j...na". Przerażające wideo. Nastolatki dręczą jeża

"Szmato j...na k..wa. Ugryzłaś ją" mówi na nagraniu jedna z nastolatek dręczących jeża. Biciu zwierzęcia towarzyszy też śmiech drugiej dziewczyny.

"Szmato j...na". Przerażające wideo. Nastolatki dręczą jeżaŹródło: Facebook.com
dn7ibbh
dn7ibbh

"Oj, chyba jeżyki się palą" to kolejny fragment nagrania, na którym prawdopodobnie widać podpalone truchła jeży. Nagranie zostało udostępnione w mediach społecznościowych, gdzie trwa nagonka na autorki wideo. Internauci prześciagają się w wyzwiskach i wymyślaniu kar dla bezmyślnych i okrutnych nastolatek. "Ma ktoś zdjęcia tych ścierw? Jeżeli tak, zróbmy tak, żeby były znane na cały kraj" brzmi jedna z propozycji.

"Najlepsze, że idiotki się tym chwalą", to z kolei komentarz użytkownika, który udostępnił nagranie. "Obejrzyjcie i udostępniajcie, niech cała Środa i okolice zniszczy je!" kontynuuje i trzeba przyznać, że przy zrozumiałym oburzeniu reakcje na wideo bywają równie, jeśli nie bardziej, co sam film. W komentarzach pod postem pojawiły się nawet dane osobowe rzekomo zidentyfikowanych autorek nagranie. Wśród bardziej rozsądnych propozycji pojawił się pomysł przedstawienia materiału dyrekcji szkoły, do której uczęszczają nastolatki.

Okazuje się, że ten ostatni scenariusz udało się zrealizować. Dziewczyny znęcające się nad jeżem to uczennice Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej. Na temat ich zachowania wypowiedział się dyrektor szkoły, Włodzimierz Papacz. Pedagog w rozmowie z Polsat News wyraził swoje ubolewanie. Jest nam niezmiernie przykro, że uczennice naszego gimnazjum dopuściły się takiego czynu. Sprawa jest przez nas analizowana we współpracy z dziewczynkami, ich rodzicami oraz policją i sądem rodzinnym - zapewnił dyrektor. - Po przeanalizowaniu sprawy, w najbliższym czasie rada pedagogiczna podejmie stosowne decyzje odnośnie do dziewcząt - podsumował działania szkoły.

Jeże w Polsce są objęte częściową ochroną gatunkową (wcześniej były objęte ochroną ścisłą), ale w przeszłości zdarzały się surowe kary za ich bestialskie zabicie. W 2009 roku sąd w Miliczu wydał wyrok na trzech mężczyzn, którzy grali jeżem w piłkę nożną. Sprawców skazano na 6-10 miesięcy ograniczenia wolności.

dn7ibbh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn7ibbh
Więcej tematów