Trwa ładowanie...
ds27olt

Expose Mateusza Morawieckiego. Andrzej Duda komentuje

Andrzej Duda zabrał głos ws. expose Mateusza Morawieckiego. - Niedługie, nie wierzę, że mogło ono kogokolwiek zanudzić - powiedział prezydent o wystąpieniu szefa rządu. Duda wyraził radość z tego, że w expose mocno zaistniała polityka prorodzinna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Expose Mateusza Morawieckiego. Andrzej Duda komentuje
Expose Mateusza Morawieckiego. Andrzej Duda komentuje (East News, Fot: Andrzej Iwańczuk/Reporter)
ds27olt

Expose Mateusza Morawieckiego było spójne, niedługie i ciekawe - powiedział Andrzej Duda. Prezydent skomentował wystąpienie premiera w Sejmie.

- Cieszę się, że pan premier w tak spójny sposób przedstawił zręby swojej polityki. Cieszę się też, że są one tak bliskie temu, co już było realizowane w poprzedniej kadencji - stwierdził Andrzej Duda.

Expose Mateusza Morawieckiego. Andrzej Duda komentuje

ds27olt

Prezydent podkreślił swoje zadowolenie z faktu, że Morawiecki mówił o rzeczach, "które mi, jako prezydentowi są bardzo bliskie". - Normalność - to słowo pojawiło się kilka raz. To nie jest ciepła woda w kranie. To jest ciepła woda w kranie w mieszkaniu, na które nas stać - powiedział Duda.

Zobacz też: Expose Mateusza Morawieckiego. "Dzieci są nietykalne" i burza oklasków

Polityk zwrócił też uwagę na wątek ochrony dzieci i młodzieży przed złymi wpływami. - Spotkało się to z dużym aplauzem. Nowoczesne społeczeństwo nie musi oznaczać wyrzeczenia się naszej kultury i tradycji - przekonywał Duda.

Czytaj też: Sejm. Premier Mateusz Morawiecki wygłosi expose. Po wystąpieniu premiera głos zabierze prezydent Andrzej Duda
Expose Mateusza Morawieckiego. Wsparcie od dzieci i żony

ds27olt

Wyrok TSUE ws. KRS. Andrzej Duda komentuje

Andrzej Duda zabrał też głos ws. wyroku TSUE ws. KRS. Zdaniem prezydenta można jasno się dopatrzyć stanowiska, że sprawy, które przyszło rozstrzygać Trybunałowi są polityczne, które powinny być rozstrzygnięte w naszym kraju.

- Są w SN sędziowie z poprzedniej epoki, którzy wolą być nominowani przez władze komunistyczne niż przez rząd wolnej Polski - podkreślił Duda

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ds27olt

Podziel się opinią

Share

ds27olt

ds27olt
Więcej tematów