Trwa ładowanie...

Sejm. Premier Mateusz Morawiecki wygłosi expose. Po wystąpieniu premiera głos zabierze prezydent Andrzej Duda

We wtorek o godz. 10 premier Mateusz Morawiecki wygłosi w Sejmie expose - poinformowała kancelaria premiera. Gdy premier skończy przemawiać, przed Salą Kolumnową odbędzie się krótkie spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z dziennikarzami.

Sejm. Premier Mateusz Morawiecki wygłosi expose. Po wystąpieniu premiera głos zabierze prezydent Andrzej DudaŹródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d3ci26q

Premier Mateusz Morawiecki wygłosi we wtorek w Sejmie expose. Jak poinformowała na swoim profilu na Twitterze kancelaria premiera rozpocznie się ono o godz. 10. Będzie więc pierwszym punktem posiedzenia.

Na wtorkowe expose w Sejmie premier Mateusz Morawiecki zaprosił wszystkich byłych szefów rządu. - Warto zaprosić premierów, którzy od 30 lat kierowali poszczególnymi Radami Ministrów. Taką cezurą jest właśnie 1989 rok, w którym rozpoczęły się zmiany ustrojowe. Mamy nadzieję, że ten zwyczaj na stałe zagości przy wygłaszaniu expose - usłyszał w kancelarii premiera serwis 300polityka.pl, który jako pierwszy poinformował o tym fakcie.

d3ci26q

Tuż po zakończeniu przemówienia premiera ma odbyć się przed Salą Kolumnową briefing prezydenta Andrzeja Dudy.

Przecieki ws. expose Mateusza Morawieckiego. Rzecznik rządu Piotr Müller komentuje

Głosowanie nad wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na godzinę 20.

We wtorek i czwartek Sejm zająć ma się trzema pierwszymi projektami PiS, m.in. dotyczącym zniesienia limitu 30-krotności przy składkach ZUS.

W czwartek posłowie mają też wybrać trzech nowych sędziów TK.

d3ci26q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ci26q
Więcej tematów