Trwa ładowanie...
d2b75p0
dorota gawryluk

Dorota Gawryluk poprowadzi autorski program publicystyczny w Polsacie


4 czerwca na antenie Polsatu pojawi się nowy program publicystyczny
- "Dorota Gawryluk Konfrontacje". Dziennikarka będzie w nim przez
50 minut dyskutować zarówno z czołowymi przedstawicielami świata
polityki, jak również specjalistami i pasjonatami danego
zagadnienia.

Share
d2b75p0

Formuła programu "Dorota Gawryluk Konfrontacje" to rodzaj debaty społecznej, w której wydarzenia ostatniego tygodnia mają być pretekstem do analizy danego zjawiska w szerszym zakresie - w sposób ponadczasowy i wieloaspektowy. Dziennikarka będzie rozmawiać o tym z zaproszonymi do studia politykami, których wypowiedzi będą na bieżąco konfrontowane z opiniami specjalistów danej dziedziny.

Trwający 50 minut program miał być początkowo nadawany w rozpoczynającym emisję kanale informacyjnym Polsat News, ale władze stacji zdecydowały się przenieść go do głównego Polsatu. W czerwcu, kiedy wieczorne pasmo zdominują bezpośrednie transmisje meczów Euro 2008, "Dorota Gawryluk Konfrontacje" będzie emitowany o godz. 23, ale w jesiennej ramówce ma zostać umieszczony o wcześniejszej porze.

Autorski program Doroty Gawryluk, nad którym prace trwały od kilku miesięcy, będzie nagrywany z udziałem publiczności i wzbogacany materiałami filmowymi. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w środę 4 czerwca o 23:00.

Producentem programu jest telewizja Polsat oraz Waldemar Dziki Film Production/Vision Film Production.

d2b75p0

Podziel się opinią

Share
d2b75p0
d2b75p0
Więcej tematów