Trwa ładowanie...
d660shq

Cięta riposta Beaty Mazurek. Wysyła Katarzynę Lubnauer na Maderę

Beata Mazurek broni Prawa i Sprawiedliwości, jak może. Śledzi też media społecznościowe i reaguje, kiedy ktoś atakuje PiS. To, że zabierze głos, jest jeszcze bardziej prawdopodobne, gdy krytykując jej ugrupowanie, chwali się Donalda Tuska. Dlatego odpowiedziała na wpis Katarzyny Lubnauer z Nowoczesnej. Dosadnie. - Nie dokazuj, miła nie dokazuj, przecież nie jest z ciebie znowu taki cud - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek rzecznikiem prasowym klubu parlamentarnego PiS jest od grudnia 2015 roku, partii - od grudnia 2016 roku
Beata Mazurek rzecznikiem prasowym klubu parlamentarnego PiS jest od grudnia 2015 roku, partii - od grudnia 2016 roku (East News, Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER)
d660shq

Popis Mazurek na Twitterze mogliśmy zobaczyć dzięki... Tuskowi. Swoim postem sprowokował wielu polityków do zabrania głosu, m.in. premier Beatę Szydło, posłankę PiS Krystynę Pawłowicz czy przewodniczącą klubu Nowoczesna Katarzynę Lubnauer.

Przypomnijmy, że we wpisie Tusk wymienił kilka elementów polityki partii rządzącej, które jego zdaniem mogą cieszyć ekipę Władimira Putina.

- Donald Tusk zareagował, bo zostało coraz mniej czasu na działania. Bez odważnych działań nie będzie zmian. PIS sam sobie nie pójdzie - napisała Lubnauer. Mazurek jednak szybko sprowadziła ją do pionu.

- Nie dokazuj, miła nie dokazuj, przecież nie jest z ciebie znowu taki cud - odpowiedziała rzeczniczka PiS. Dodała, że Prawo i Sprawiedliwość "nigdzie się nie wybiera, bo jest mu dobrze w Polsce".

d660shq

Nie mogła powstrzymać się od przypomnienia wizerunkowej wpadki lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, która ciągnie się za nim i za ugrupowaniem do dziś. - Pani polecamy Maderę służbowo i prywatnie - podkreśliła Mazurek.

Lubnauer nie dała jednak za wygraną. - Polecam lekturę i zastanowienie, czy posiada pani zdolność honorową do obrażania kogokolwiek - zwróciła się do rzeczniczki PiS

Źródło sprawy

Wszystko zaczęło się od wpisu Tuska. Co takiego napisał? Jego post pokazuje, że były premier czarno widzi przyszłość Polski pod rządami PiS. Zasugerował, że właściwie może to nie Prawo i Sprawiedliwość decyduje o tym, co dzieje się w Polsce.

d660shq

- Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media - strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie - napisał Tusk.

Źródło: Twitter/WP

d660shq

Podziel się opinią

Share

d660shq

d660shq
Więcej tematów