Trwa ładowanie...
d112rok

"Alarm". Krystyna Pawłowicz ostrzega Polaków

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz wydała ostrzeżenie na Facebooku. Jej zdaniem zagrożenie jest blisko. - Zbliża się grudzień, ulubiony miesiąc obcych dla organizowania przeciwko nam zamachów i puczów - podkreśliła. Co więcej, według polityk za ściągnięcie na Polaków niebezpieczeństwa odpowiada były premier i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych na Facebooku posłanek
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych na Facebooku posłanek (East News, Fot: Stefan Maszewski/Reporter)
d112rok

- Zbyt prawdopodobne, by spać spokojnie - napisała Pawłowicz na Facebooku. Ci, którym wydaje się, że gdzieś już to zdanie widzieli, nie mylą się. Posłanka PiS zacytowała (niedokładnie) Tuska. - Zbyt podobne, by spać spokojnie - zaznaczył na Twitterze.

Pawłowicz po raz kolejny udowodniła, że żaden ruch Tuska nie umknie jej uwadze. Tym razem powodem zamieszczenia komentarza w mediach społecznościowych nie był ani przyjazd szefa RE do Polski ani jego prześłuchanie. Posłanka PiS zareagowała na jego wpis, w którym wymienia kilka elementów polityki partii rządzącej, które jego zdaniem mogą cieszyć ekipę Władimira Putina.

Posłanka PiS poważnie podeszła do sprawy. Uznała, że trzeba ostrzec obywateli. - Polacy, alarm - tak rozpoczęła swój post. Po zwróceniu uwagi, na niebezpieczny - ze względu na zamachy i pucze - miesiąc grudzień, przeszła do podkreślenia, że Tusk nie jest Polakiem

d112rok

- Wygląda na to, że maltańsko-niemiecki przedstawiciel w Radzie Europejskiej zrobił ku temu kolejny krok - zaznaczyła Na koniec nawiązała do wpisu szefa RE. - Zbyt prawdopodobne,by spać spokojnie - podsumowała.

Wpis Tuska, który zdenerwował PiS

Post szefa RE, do którego odniosła się Pawłowicz, pokazuje, ze były premier czarno widzi przyszłość Polski pod rządami PiS. Zasugerował, że właściwie może to nie Prawo i Sprawiedliwość decyduje o tym, co dzieje się w Polsce.

d112rok

- Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media - strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie - napisał Tusk.

Na wpis zareagowała premier Beata Szydło.

Źródło: Facebook/WP

d112rok

Podziel się opinią

Share

d112rok

d112rok
Więcej tematów