Trwa ładowanie...
d15paso

Chorzów. List gończy za podejrzanym o molestowanie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie poszukują 50-letniego Mariusza Dąbrowskiego. Prokuratura Rejonowa w Chorzowie wydała za mężczyzną list gończy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna prawdopodobnie uciekł za granicę
Mężczyzna prawdopodobnie uciekł za granicę (chorzow.slaska.policja.gov.pl, Fot: chorzow.slaska.policja.gov.pl)
d15paso

Poszukiwany mężczyzna dwa razy zabrał do samochodu 12-latkę. Płacił dziewczynce, aby oglądała jak się masturbuje - informuje wyborcza.pl. Mężczyzna miał ponownie spotkać się z ofiarą, jednak na umówione miejsce nie został wysłany żaden funkcjonariusz. Kiedy dziewczynka opowiedziała o wszystkim mamie, kobieta zawiadomiła policję.

Na podstawie nagrań z miejskiego monitoringu funkcjonariusze wytypowali właściciela samochodu, do którego zabrano 12-latkę. Dziewczynka na podstawie zdjęć rozpoznała napastnika. Jego poszukiwania trwają.

d15paso

Matka dziewczynki zaczęła dostawać telefoniczne pogróżki, podaje rmf24.pl. Kobieta dostała policyjną ochronę.

Jak się okazało, w komendzie policji w Chorzowie, doszło do nieprawidłowości związanych z tą sprawą. Kiedy efektów poszukiwań nie było, matka dziewczynki złożyła skargę.

Kryminalni opóźnili zasadzkę o dwa tygodnie z powodu przerwy świątecznej. Na spotkanie z pedofilem przyjechali oznakowanym radiowozem. Ostatecznie mężczyzna uciekł, prawdopodobnie za granicę.

Jedna osoba straciła już stanowisko, druga ma postępowanie dyscyplinarne. Kontrolę w komendzie zlecił też szef śląskiej policji.

d15paso

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie tel: 32 771 52 55, 32 771 52 66 lub 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: chorzow.slaska.policja.gov.pl / rmf24.pl / wyborcza.pl

d15paso

Podziel się opinią

Share

d15paso

d15paso
Więcej tematów