Trwa ładowanie...
d1oewy0

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w czwartek

Janusz Korwin-Mikke rezygnuje z mandatu europosła; Joachim Brudziński mówi w Sejmie o neonazistach; lukratywny kontrakt Roberta Lewandowskiego i katastrofa kamienicy w Mirsku na Dolnym Śląsku. Sprawdź, co wydarzyło się 25 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski został ambasadorem marki Oshee
Robert Lewandowski został ambasadorem marki Oshee (Agencja Gazeta, Fot: Kuba Atys)
d1oewy0

1 Janusz Korwin-Mikke zrezygnował ze stanowiska w Europarlamencie. Europosła zastąpi Dobromir Sośnierz. Polityk partii "Wolność" wraca do polskiej polityki. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradza powody swojej decyzji. - W Parlamencie Europejskim marnowałem swój czas - mówi Korwin-Mikke.

2 Joachim Brudziński mówił w Sejmie o skrajnych ugrupowaniach. Szef MSWiA tłumaczył, że działania takich organizacji jak "Duma i Nowoczesność" są w naszym kraju marginalne. - W Polsce neonaziści muszą chować się po lasach, a w Niemczech chodzą po ulicach - wyjaśniał przed parlamentarzystami.

*3 Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Oshee. * Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski będzie twarzą koncernu sprzedającego napoje izotoniczne. Polak poprzednio był ambasadorem Coca-Coli, za co był krytykowany. - Robert chce zbudować mocną, rzetelną i stabilną markę - opowiada Anna Lewandowska, żona piłkarza.

4 Katastrofa budowlana w Mirsku na Dolnym Śląsku. Eksplozja spowodowana przez wybuch gazu doprowadziła do zawalenia budynku. W wyniku zdarzenia rannych zostało dziewięć osób. - Dwie osoby są w ciężkim stanie - powiedział Wirtualnej Polsce st. kpt. Daniel Mucha, rzecznik prasowy dolnośląskiej straży pożarnej.

d1oewy0

Podziel się opinią

Share

d1oewy0

d1oewy0
Więcej tematów