Trwa ładowanie...
d4crrig

Biegacz pogryziony przez psy w Łodzi. Policja zatrzymała właścicieli

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Łodzi. Mężczyzna biegający po lesie został dotkliwie pogryziony przez psy. Ich właściciele zostali już zatrzymani na polecenie prokuratury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łódź. Arturówek. Psy pogryzły biegacza. Właściciele zatrzymani.
Łódź. Arturówek. Psy pogryzły biegacza. Właściciele zatrzymani. (East News, Fot: ADAM NOCON)
d4crrig

Do zdarzenia doszło w niedzielę w okolicy ulicy Skrzydlatej w Łodzi.

Łódź. Psy pogryzły biegacza

Jak informuje rmf24.pl, biegaczowi pomogli świadkowie, którzy odpędzili agresywne zwierzęta. Mężczyzna z ranami nóg miał trafić do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

d4crrig

Właściciele zwierząt są znani policji. W ubiegłym roku mieli podobne problemy z prawem. Podobna była też sytuacja - wtedy pogryziony został biegacz w Arturówku. Wtedy zwierzęta nie zostały odebrane właścicielom. Ci jednak, mieli zapewnić, aby zwierzęta nie opuszczały posesji.

Czytaj też: Dramatyczne sceny na Grochowie. Trzy psy zaatakowały dziewczynkę

Zobacz też: Nieobecny Jarosław Kaczyński. "To źle się skończy dla PiS"

d4crrig

Łódź. Arturówek. Właściciele psów zatrzymani

- To miejsce, podobnie jak inne w okolicy, było już wcześniej przez nas sprawdzane, jednak właściciele utrzymywali, że psy nie mogły opuścić posesji. Wczoraj funkcjonariusze przywieźli na miejsce świadka, który widział psy atakujące biegacza i rozpoznał je - poinformował w środę Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Według informacji policji, właściciele trzech agresywnych psów zostali zatrzymani na swojej posesji w okolicach kompleksu leśnego w Arturówku.

d4crrig

Jak podkreśliła policja, psy nadal stanowią zagrożenie dla środowiska. - Dlatego prokurator zadecydował o zatrzymaniu obojga właścicieli. Zwierzęta odwieziono do schroniska, gdzie zostaną poddane obserwacji. Dalsze czynności z ich właścicielami będzie prowadzić prokurator - podkreślił Fiedukowicz.

Za niewłaściwy dozór nad zwierzętami kobiecie i mężczyźnie grozi kara trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj również: Psy dotkliwie pogryzły biegacza w Łodzi. Zgłosiła się ich właścicielka

Byliście świadkami groźnego zdarzenia? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d4crrig

Podziel się opinią

Share

d4crrig

d4crrig
d4crrig
Więcej tematów