Trwa ładowanie...
d1c9lxk

Apel o krew. Zbiórka dla Pawła Adamowicza

Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP. Prezydent Gdańska jest w stanie krytycznym, był reanimowany i potrzebuje krwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP. Prezydent Gdańska potrzebuje krwi
Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP. Prezydent Gdańska potrzebuje krwi (Youtube.com)
d1c9lxk

Paweł Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, został dźgnięty nożem. Napastnik wszedł na scenę, zaatakował prezydenta, po czym wziął mikrofon i zaczął przemawiać do tłumu. Stefan W. został obezwładniony przez policję i rozpoznany jako osoba czynnie działająca w trójmiejskim świadku przestępczym. Trzeba podkreślić, że mężczyzna był już karany i odsiadywał pięcioletni wyrok za napad na bank oraz serię napadów na placówki SKOK.

Paweł Adamowicz potrzebuje krwi - atak nożownika podczas finału WOŚP

Stan prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, ocenia się jako krytycznie. Był reanimowany, ale lekarzom udało się przywrócić akcję serca. Nieoficjalnie wiadomo, że ma uszkodzoną aortę. Według informacji podanych przez obecnego w szpitalu rzecznika, Adamowicz potrzebuje krwi.

Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku zapewnił, że prezydent jest pod troskliwą opieką. W chwili obecnej jest jednak za wcześnie, by podsumować efekt działań służb medycznych. Głos w sprawie zabrał prezydent Polski, Andrzej Duda, apelując o wsparcie modlitwą i dobrą myślą.

d1c9lxk

Podziel się opinią

Share
d1c9lxk
d1c9lxk
Więcej tematów