Trwa ładowanie...
d352jy4

Anna Komorowska: dzieci włączyły się w kampanię w sposób zgodny z ich patrzeniem na świat

Nasze dzieci włączyły się w kampanię prezydencką w taki sposób, który jest zgodny z ich patrzeniem na świat i linią postępowania - mówiła pierwsza dama Anna Komorowska odnosząc się do spotu dzieci pary prezydenckiej, w którym zachęcają do głosowania na Bronisława Komorowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Komorowska
Anna Komorowska (WP, Fot: Konrad Żelazowski)
d352jy4

Czytaj także: Wywiad Anny Komorowskiej dla Wirtualnej Polski

- Nigdy tego nie ukrywaliśmy, że mamy i piątkę dzieci, i piątkę wnuków. I że mamy powód do dumy z tego, i wielką radość - podkreśliła w piątek w Radiu ZET Komorowska.

Jak zauważyła, do tej pory ich dzieci nie występowały publicznie. - Dzieci nie były eksponowane, bo nie chciały się eksponować. To była ich autonomiczna decyzja. W momencie, kiedy mój mąż zostawał prezydentem, każde z nich było dorosłe i samodzielnie podejmowało decyzje. Nasze dzieci są trudno sterowalne - na szczęście - tak sobie myślę. One muszą być do jakiegoś działania same głęboko przekonane. Włączyły się tak, jak uznały za stosowne, w sposób, który jest zgodny z ich patrzeniem na świat i z ich linią postępowania - podkreśliła Anna Komorowska.

d352jy4

Komorowska zaznaczyła, że najmłodsze ich dziecko ma 25 lat, a najstarsze - 35 lat.

Dzieci pary prezydenckiej włączyły się w kampanię wyborczą przed drugą turą wyborów. W internecie pojawiło się nagranie zatytułowane "Pewnie nas nie znacie". Wraz ze swoimi rodzinami zachęcają do głosowania na Bronisława Komorowskiego. - Pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami. Nasze życie jest zupełnie normalne. Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne co jest nietypowego w naszym życiu to to, że nasz tata jest prezydentem - mówi jedna z córek pary prezydenckiej. Druga dodaje: - My też naprawdę nie we wszystkim się z nim zgadzamy, ale znamy go i wiemy, że totalnie zależy mu na Polsce.

d352jy4

Podziel się opinią

Share
d352jy4
d352jy4
Więcej tematów