Trwa ładowanie...
d3dbh7e

Adam Bielan: nie ma mowy o chowaniu Antoniego Macierewicza

Jarosław Kaczyński mówił o "niepotwierdzonych hipotezach" podkomisji smoleńskiej. W TVP nie transmitowano konferencji Antoniego Macierewicza. Jednak zdaniem Adama Bielana nie oznacza to, że szef podkomisji smoleńskiej został odstawiony na boczny tor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Bielan stwierdził, że podkomisja smoleńska działa w "niełatwym otoczeniu medialnym"
Adam Bielan stwierdził, że podkomisja smoleńska działa w "niełatwym otoczeniu medialnym" (WP.PL)
d3dbh7e

- Badanie takiej katastrofy, jak ta w Smoleńsku polega na sprawdzaniu rozmaitych hipotez, aby sprawdzić, która jest prawdziwa – mówił w TVN24 wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Dodał, że podkomisja kierowana przez Antoniego Macierewicza działa w "niełatwym otoczeniu medialnym", co pokazała środowa konferencja prasowa. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski powiedział Antoniemu Macierewiczowi, że jest kłamcą i przestępcą. - To pokazuje, w jakim otoczeniu medialnym członkowie tej komisji pracują – stwierdził Adam Bielan.

- Antoni Macierewicz jest ważnym liderem PiS, jest wiceprezesem partii, pozostaje posłem i szefem podkomisji smoleńskiej. Więc nie ma mowy o żadnym jego chowaniu. Nie sądzę, żeby startował w wyborach samorządowych. Nie słyszałem też, żeby miał plany startu wyborach do Parlamentu Europejskiego – mówił.
Zobacz także: Deresz uderza w Macierewicza

Adam Bielan odniósł się też do braku transmisji w TVP z konferencji podkomisji smoleńskiej. – W ogóle jej nie oglądałem. Nie odpowiadam też za transmisje w telewizji. To byłby skandal, gdyby politycy za to odpowiadali – stwierdził.

d3dbh7e

Adam Bielan: Obywatele RP są chorzy z nienawiści

Wicemarszałek Senatu odniósł się do niewpuszczenia do Sejmu Obywateli RP, mimo że mieli imienne zaproszenia. Z tego powodu zdecydowali się na okupowanie biura przepustek.

- Każdy, kto jest zaproszony przez posłów czy senatorów i nie stwarza zagrożenia może wejść do Sejmu. Przypomnijmy, że to jest grupa chorych z nienawiści radykałów, którzy nie pozwalają Jarosławowi Kaczyńskiemu odwiedzać grobu swojego brata – mówił Adam Bielan. I dodał, że szef Straży Marszałkowskiej jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo w parlamencie.

d3dbh7e

Podziel się opinią

Share
d3dbh7e
d3dbh7e
Więcej tematów