Trwa ładowanie...
ycipk-2h7qr2
wośp

28. Finał WOŚP 2020. Bodnar, Siemoniak, Budka, Kosiniak Kamysz, Kidawa-Błońska. Wszyscy grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28. Finał WOŚP 2020 trwa. Licznik zbiórki wskazuje już 19 mln zł (o godzinie 13). Do akcji oprócz wolontariuszy na całym świecie przyłączają się również politycy. Swoją puszką na Twitterze pochwalił się m.in. Adam Bodnar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
28. Finał WOŚP 2020. Fundacja do godziny 13 zebrała 13 mln zł
28. Finał WOŚP 2020. Fundacja do godziny 13 zebrała 13 mln zł (WP.PL)
ycipk-2h7qr2

12 stycznia upływa pod znakiem 28. Finału WOŚP. Zdjęciem swojej puszki na Twitterze pochwalił się Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, który został wolontariuszem WOŚP w rodzinnych Gryficach.

- Tegoroczny Finał #WOŚP świętuję w roli wolontariusza w moim rodzinnym mieście. Do zobaczenia na gryfickich ulicach! – napisał na Twitterze Adam Bodnar.

ycipk-2h7qr2

Finał WOŚP 2020 wspiera również Władysław Kosiniak-Kamysz. Kandydat na prezydenta w mediach społecznościowych zachęca do udziału w licytacji biletu na mecz reprezentacji Polski, który będzie można obejrzeć w jego towarzystwie.
- Jest meczyk do wspólnego zobaczenia. Ja zapraszam, a cel naprawdę szczytny, bo wszystko dla #fundacjawosp. To jak? Licytujemy! – napisał Władysław Kosiniak Kamysz.

28. Finał WOŚP 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska i Tomasz Siemoniak grają z WOŚP

Swoim zdjęciem z wolontariuszkami pochwalił się także kandydat na szefa PO Tomasz Siemoniak. - Jedno serduszko rano w Warszawie, a następne teraz w Krakowie u najfajniejszych wolontariuszek.

ycipk-2h7qr2

WOŚP wspiera także Małgorzata Kidawa-Błońska. - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to najpiękniejszy czas w Polsce. To czas, kiedy dzielimy się dobrem. Bądźmy jutro z #WOSP2020 i Jurkiem Owsiakiem, niezależnie w jakim zakątku świata się znajdujemy. Ja będę w Gdańsku. Bądźmy razem! – pisała w sobotę posłanka PO.

Zdjęciem puszek oraz identyfikatorem wolontariusza pochwalił się również Borys Budka. Kandydat na szefa PO wspiera 28. Finał WOŚP 2020 w Gliwicach. - My w #Gliwice z @k_kuczyn już powoli szykujemy się na finał #WOŚP.

ycipk-2h7qr2

28. Finał WOŚP 2020 – dla kogo gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy?

Finał WOŚP 2020 odbywa się na całym świecie. Wolontariusze zbierają pieniądze "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Część datków z tegorocznej zbiórki zostanie przekazana również na gaszenie pożarów w Australii. Do godziny 13 Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 19 mln zł, a kwota cały czas rosła.

WOŚP można wspierać, przekazując pieniądze wolontariuszom, wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto fundacji, lub biorąc udział w licytacjach odbywających się podczas miejskich finałów, lub na allegro.

ycipk-2h7qr2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Córki boją się o Magdalenę Adamowicz. "Powiedziałam, że im założę kamizelkę kuloodporną"

ycipk-2h7qr2

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2h7qr2

ycipk-2h7qr2
ycipk-2h7qr2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów