Trwa ładowanie...
d203cda

11 dzieci przeżyło horror w domu swoich dziadków

11 dzieci przeżyło prawdziwy horror mieszkając w domu swoich dziadków w Teksasie. Dzieci były przywiązywane, maltretowane i wykorzystywane. Przebywały w ciasnym pomieszczeniu, w którym okna zabito deskami - informuje dailymail.co.uk.

d203cda
d203cda

5-miesięczny chłopiec, 8-miesięczny chłopiec, roczny chłopiec, 2-letni chłopiec i dziewczynka, 3-letnia dziewczynka, 4-letni chłopiec i dziewczynka, 5-letnia dziewczynka, 8-letni chłopiec i 11-letni chłopiec - w sumie 11 dzieci. Piekło zgotowało im 10 dorosłych osób. Wśród nich byli rodzice dzieci, dziadkowie (właściciele domu) oraz przestępca seksualny.

Dzieci były zaniedbywane i maltretowane, na ich ciałach pracownicy społeczni dostrzegli ślady znęcania. Wiadomo, że trójka: 5-letnia niewidoma dziewczynka oraz para 2-latków byli przywiązywani do łóżek. Dorośli regularnie przywiązywali dzieci po 2-3 godziny w ciągu dnia oraz na dłużej w nocy. Tłumaczyli, że robili to dla ich bezpieczeństwa.

Przebywały one w jednym pokoju o powierzchni 10 stóp na 10 stóp (czyli ok. 3,05 m). Sypialnia był pozbawiona elektryczności, a okna zabito deskami.

Wszystkie dzieci są ze sobą spokrewnione - pochodzą z różnych związków.

Żadne z dzieci nie uczęszczało do szkoły. Sąsiedzi nie mieli o ich istnieniu bladego pojęcia, ponieważ nie było żadnego śladu wskazującego na ich obecność.

d203cda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d203cda
Więcej tematów