Trwa ładowanie...
d212kp2

Zmarł 7-letni Filipek. Internauci zebrali dla niego 200 tys. zł

Filip chorował na białaczkę, internautom udało się zebrać aż 200 tys. złotych na pomoc dla chorego 7-latka. W ostatni piątek chłopiec zmarł. Rodzina realizuje jego ostatnie życzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł 7-letni Filipek. Internauci zebrali dla niego 200 tys. zł
(Facebook.com, Fot: Piotr Kwaśny)
d212kp2

Filip Kwaśny miał 7 lat, mieszkał w Wielkiej Brytanii, w mieści Colchester razem ze swoim tatą. Mama chłopca zmarła na raka w 2011 roku, niedługo po jej śmierci okazało się, że chłopiec jest ciężko chory.

Internauci masowo dołączali się do zbiórki pieniędzy dla chorego Filipa, aby pomóc mu wygrać walkę z białaczką. W rezultacie udało się zebrać, aż 200 tys. zł.

W ostatni piątek Piotr Kwaśny, tata Filipa poinformował na Facebooku o śmierci syna. "Witajcie kochani. Dzisiaj 24.03.2017 o godz 10.20 odszedł ukochany nasz synek Filipek."

Chlopiec leżąc w szpitali wyraził ostatnie życzenie - chciał być pochowany razem ze swoją mamą w Wadowicach, jej rodzinnym mieście.
Angielska fundacja "Just Giving" i Polonia z Cambridgeshire pomagają rodzinie Filipa w realizacji jego ostatego życzenia i organizacji pogrzebu. Chłopiec zgodnie ze swoim życzeniem, zostanie pochowany w Wadowidach.

d212kp2

Podziel się opinią

Share

d212kp2

d212kp2
Więcej tematów