Trwa ładowanie...

Wypadek w Oświęcimiu. Nowe informacje nt. stanu zdrowia Beaty Szydło

- Informacje przekazywane z bezpośredniego otoczenia pani premier są takie, że jest szansa, iż w poniedziałek wróci ona do pełnienia obowiązków, a we wtorek poprowadzi posiedzenie rządu - powiedział wiceminister kultury, poseł PiS Jarosław Sellin na antenie Radia Zet.

Share
Wypadek w Oświęcimiu. Nowe informacje nt. stanu zdrowia Beaty Szydło
Źródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
d6jr3r5

- Takie są informacje z najbliższego otoczenia i ufam, że tak będzie (...) Jesteśmy na etapie wyjaśniania, co się stało (w związku z wypadkiem) - dodał.

Następnie w rozmowie z PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował, że premier wciąż pozostaje na obserwacji w szpitalu. - O tym, kiedy opuści szpital, zdecydują lekarze - podkreślił.

d6jr3r5

Szydło na Twitterze: "czuję się dobrze"

Po wypadku rządowej kolumny, do którego doszło w piątek w Oświęcimiu, premier jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

W sobotę wieczorem premier oznajmiła na Twitterze, że czuje się dobrze. "Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły. Za każdy dobry gest z serca dziękuję! #DamyRadę" - napisała szefowa rządu.

Zderzył się z autem szefowej rządu

Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 18.30 w Oświęcimiu. Rządowa kolumna trzech samochodów na sygnale, w której pojazd premier Beaty Szydło jechał w środku, wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i zderzył się z autem szefowej rządu.

W sobotę kierowca seicento usłyszał zarzut spowodowania wypadku. Sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

W wypadku ranni zostali też dwaj funkcjonariusze BOR. Jeden z nich opuścił szpital w sobotę.

d6jr3r5

Podziel się opinią

Share
d6jr3r5
d6jr3r5
Więcej tematów