Trwa ładowanie...
adam bielan

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Adam Bielan krytykuje TVN. "Przekraczał wszelkie granice etyczne"

- Wiele było ordynarnej propagandy. Nie zapomnimy tego - skomentował relację TVN z kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan. Polityk skrytykował również Jarosława Gowina. Prezes Porozumienia wzywał do refleksji powyborczej. - Nie rozumiem takiego malkontenctwa - uznał.

Share
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Adam Bielan krytykuje TVN. "Przekraczał wszelkie granice etyczne"
Źródło: Andrzej Hulimka / Forum
d3plqzp

- To jest osobisty sukces pana Andrzeja Dudy - ocenił wynik wyborów prezydenckich w Polsat News Adam Bielan. I podkreślił, że prezydent zdobył "potężny mandat". - Nigdy wcześniej w żadnych wyborach nie otrzymaliśmy takiego poparcia - podkreślił.

Europoseł powiedział, że "prezydent przeprosił za swoje czasem zbyt mocne słowa”. I skrytykował słowa Jarosława Gowina o konieczności refleksji po tym, jak w ostatnim czasie "trzeba było drżeć o zwycięstwo". - Nie rozumiem takiego malkontenctwa - uznał Bielan.

d3plqzp

Polityk podkreślił, że obecnie istnieje "znacznie większy pluralizm medialny niż był pięć lat temu”. I zapewnił, że nie dojdzie do ”wykupowania na siłę” mediów.

Zobacz też: Wyniki wyborów 2020. <a href="https://wiadomosci.wp.pl/leszek-miller-6030161922909313c">Leszek Miller</a>Miller mówi o błędzie <a href="https://wiadomosci.wp.pl/rafal-trzaskowski-6030162878858369c">Trzaskowskiego</a>. "Mógł z tego zrobić majstersztyk"

W rozmowie z "Super Expressem" negatywnie ocenił jednak sposób, w jaki kampanię prezydencką relacjonowała jedna ze stacji. - Oglądałem w tej kampanii głównie TVN i Polsat, żeby wiedzieć, co oglądają nasi przeciwnicy. I muszę powiedzieć, że TVN przekraczał wszelkie możliwe granice etyczne i byłem zaskoczony skalą manipulacji. Wiele było ordynarnej propagandy. Nie zapomnimy tego - uznał Bielan.

Wybory prezydenckie 2020 wygrał Andrzej Duda. Na ubiegającego się o reelekcję prezydenta zagłosowało 51,03 proc. osób. Rafał Trzaskowski otrzymał 48,97 proc. głosów.

d3plqzp

Źródło: Polsat News, "Super Express"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3plqzp

Podziel się opinią

Share
d3plqzp
d3plqzp
Więcej tematów