Trwa ładowanie...
d48lqsu

Wybory prezydenckie 2020. Jest spot wyborczy Andrzeja Dudy

- Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków - mówi Andrzej Duda w spocie nagranym na zbliżające się wybory prezydenckie. Na nagraniu widzimy też niespodziewanego gościa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda z nowym spotem wyborczym.
Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda z nowym spotem wyborczym. (PAP, Fot: Rafał Guz)
d48lqsu

"Andrzej Duda" skanduje tłum. Prezydent pojawia się na tle ekranów przedstawiających polską flagę i... rozpoczyna się prezydencki spot wyborczy.

Wybory prezydenckie. Andrzej Duda z nowym spotem

Słowa prezydenta Dudy zostały zarejestrowane podczas niedzielnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. - Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków - mówi na wstępie Andrzej Duda.

d48lqsu

Prezydenta widzimy na tle flag i biało-czerwonych emblematów. Całość nawiązuje do motywów patriotycznych. Na nagraniu widzimy też Andrzeja Dudę wśród ludzi, podczas jego wizyt w różnych miastach Polski, ale też na uroczystościach państwowych.

Czytaj też: Wybory prezydenckie 2020. Jest nowy kandydat

Zobacz też: Czy Jarosław Kaczyński powinien lecieć do Smoleńska? "Bez żadnej asysty"

Wybory prezydenckie. Andrzej Duda z niespodziewanym gościem

- To jest, proszę państwa, wielkie dzieło... budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych, że nikt nas nie napadnie i nie zabierze nam wolności - mówi Duda.

d48lqsu

To, co ciekawe, to fakt że oprócz Donalda Trumpa w spocie pojawił się także Arnold Schwarzenegger. Prezydent Andrzej Duda został pokazany w czasie spotkania ze znanym aktorem i byłym gubernatorem stanu Kalifornia, które miało miejsce podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 w Katowicach. Obaj panowie pozowali wtedy w serdecznym uścisku.

Czytaj również: Wybory prezydenckie 2020. Lider Bayer Full Sławomir Świerzyński zachwyca się Andrzejem Dudą. "Jemu miód z ust kapie"

Wybory prezydenckie. Wróci "Dudabus"?

W spocie Andrzej Duda przyznał, że w Polsce panują podziały. Ma jednak na to swój sposób: "Przecież wszyscy stajemy i śpiewamy: 'Jeszcze polska nie zginęła, kiedy my żyjemy'”.

d48lqsu

Jak podkreśla Duda na nagraniu, celem na nadchodzącą kampanię będzie jeszcze bliższe obcowanie z Polakami. Mówi, że ważne jest to, aby obywatele "mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich blisko".

- Dalej ruszam w trasę. Tak, "Dudabus" z powrotem wróci na swoje tory. Wasze wsparcie jest mi niezbędne, bo jak doskonale wiecie, nikt nie wygrywa wyborów sam - zaznacza Andrzej Duda i dodaje: "Niech żyje Polska!".

Czytaj także: Wybory prezydenckie 2020. Kulisy konwencji PiS. Sztab Andrzeja Dudy zdradza Wirtualnej Polsce plany na kampanię. "Będzie program"

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d48lqsu

Podziel się opinią

Share

d48lqsu

d48lqsu
Więcej tematów