Trwa ładowanie...
dl8oqok

Wybory parlamentarne 2019. Mariusz Max Kolonko nie zarejestrował ani jednej listy

Mariusz Max Kolonko nie zdołał zarejestrować list w żadnym z sejmowych oraz senackich okręgów. Jego ruch #R Revolution nie wystartuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Max Kolonko.
Mariusz Max Kolonko. (Forum)
dl8oqok

KWW Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko - pod taką nazwą do wyborów miało iść środowisko popularnego dziennikarza. W programie ugrupowania było, między innymi, wprowadzenie ustroju prezydenckiego, powszechny dostęp do broni, nacjonalizacja mediów oraz starania o uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec. Już wiadomo, że Kolonko, przynajmniej na razie, nie zrealizuje założonych postulatów.

Wybory parlamentarne 2019. Kolonko próbował koalicji

Mariusz Max Kolonko w sprawie wspólnego startu odbył wiele rozmów z politykami, głównie środowisk Kukiz'15 i Konfederacji. W mediach pojawiały się informacje, że lider #R Revolution może być "jedynką" Konfederacji w Warszawie. W sieci pojawiły się też wspólne zdjęcia Kolonko z Markiem Jakubiakiem i Pawłem Kukizem

dl8oqok

Ostatecznie nic z tych rozmów nie wyszło i były korespondent polskich mediów w USA zdecydował się sam iść do wyborów parlamentarnych, co zakończyło się porażką już na etapie zbiórki podpisów.

Zobacz też: Politycy poproszeni o szczerość. Skończyło się na drwinach

Źródło: Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza

dl8oqok

Podziel się opinią

Share
dl8oqok
dl8oqok
Więcej tematów