Trwa ładowanie...
ycipk-3565lt

To już koniec. Max Kolonko usuwa Pawła Kukiza ze swojego ruchu

Mariusz Max Kolonko opublikował w mediach społecznościowych nagranie pt. "Drugie orędzie o stanie rewolucji". Były korespondent TVP w Waszyngtonie ogłosił, że Paweł Kukiz został usunięty z jego ruchu #RRevolution. Powód - brak lojalności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Max Kolonko zamknął Pawłowi Kukizowi drogę do partii #RRevolution
Mariusz Max Kolonko zamknął Pawłowi Kukizowi drogę do partii #RRevolution (East News, Fot: Rafał Oleksiewicz/REPORTER)
ycipk-3565lt

Maszerujący żołnierze, pompatyczna muzyka i Mariusz Max Kolonko wygłaszający orędzie. - Panie Robercie, panie Pawle, panie Januszu i panie Marku. United we stand, divided we fall. Tylko zjednoczeni zwyciężymy - powiedział były korespondent TVP.

- My chcemy nowej partii politycznej, tego chce naród - powiedział, przekonując, że ostatnie wybory pokazały, że wyborcy nie chcą koalicji. Kolonko podkreślił, że taką partią będzie #RREVOLUTION. Zasady, które w niej obowiązują są bardzo proste i bezwzględne, jak wynika ze słów Kolonki. Boleśnie przekonał się o tym Paweł Kukiz

ycipk-3565lt

Paweł Kukiz usunięty z partii ##RRevolution. Orędzie Mariusza Maksa Kolonki

"Z uwagi na złamanie zasady lojalności p. Kukiz zostaje usunięty z naszych szeregów bez prawa powrotu w jakimkolwiek sensie, kształcie czy formie" - napisał Kolonko na Twitterze.

- Każdy, kto będzie nielojalny, będzie usunięty z naszej rewolucji. Szybciej, niż mu się głowa zdąży obrócić - ostrzegł. W ten sposób Kolonko wykluczył dalszą współpracę z Pawłem Kukizem i członkami jego ugrupowania, którzy zdecydowali się wystartować w najbliższych wyborach z list PSL.

Czytaj też: Kukiz wybrał Konfederację? "Mariusz Max Kolonko "jedynką" w Warszawie"

ycipk-3565lt

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3565lt

ycipk-3565lt
ycipk-3565lt
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów