Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Wirtualna Polska zaprasza na "Wieczór wyborczy" i "Poranek powyborczy"

"Wieczór wyborczy" i "Poranek powyborczy" w Wirtualnej Polsce to dwa programy, które obejrzeć będzie można na stronie głównej WP oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. "Wieczór wyborczy" będzie także transmitowany w Telewizji WP. W programie zaprezentujemy pierwsze sondażowe wyniki wyborów, a nasi reporterzy będą w sztabach 6 głównych kandydatów. Start w najbliższą niedzielę, o godz. 20.50. "Poranek powyborczy" rusza w poniedziałek o godz. 8.00. Zapraszamy!

Wybory 2020. Wirtualna Polska zaprasza na "Wieczór wyborczy" i "Poranek powyborczy"Źródło: East News
d1l4e1a
d1l4e1a

Wybory 2020. Wieczór wyborczy w WP

W niedzielę ruszymy do urn wyborczych. Będziemy głosować na kandydatów na prezydenta RP. Kto wygra? Czy będzie druga tura? Kto do niej przejdzie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w programie "Wieczór wyborczy", który emitowany będzie na stronie głównej WP, w Telewizji WP oraz na naszych profilach społecznościowych.

Program rozpoczniemy w niedzielę o godz. 20:50. Poprowadzą go Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak i Agnieszka Kopacz. Zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej zaprezentują pierwsze sondażowe wyniki wyborów.

Reporterzy WP będą w sztabach 6 kandydatów. Pokażemy reakcję kandydatów na wynik wyborów, porozmawiamy z członkami sztabów.

W studiu WP nie zabraknie gości, którzy na gorąco przeanalizują i skomentują wynik wyborów. Udział w programie zapowiedzieli m.in. Aleksander Kwaśniewski, prof. Antoni Dudek, prof. Renata Mieńkowska-Norkiene, Jacek Żakowski, Marcin Makowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Leszek Miller czy Krzysztof Łapiński.

WP
Źródło: WP

Wybory prezydenckie. Poranek powyborczy w WP

W poniedziałek o godz. 8.00 - na stronie głównej WP i na naszych profilach społecznościowych wystartuje "Poranek powyborczy".

d1l4e1a

Wśród gości programu znajdą się m.in. były prezydent Bronisław Komorowski, prof. Anna Materska-Sosnowska, prof. Marek Migalski, szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka, szef Porozumienia Jarosław Gowin, prof. Witold Orłowski i Ilona Łepkowska.

WP
Źródło: WP

Zapraszamy!

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1l4e1a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l4e1a
Więcej tematów