Trwa ładowanie...
d6e5rsd
Wybory 2020. Spotkanie wyborcze Andrzeja Dudy w Białymstoku

Wybory 2020. Spotkanie wyborcze Andrzeja Dudy w Białymstoku

Ostatni weekend kampanii. Andrzej Duda spotka się dziś z mieszkańcami Białegostoku. Wiec wyborczy rozpocznie się godz. 17:30 na Rynku Kościuszki (przy pomniku J. Piłsudskiego). Zapraszamy na relację na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d6e5rsd

Wybory prezydenckie 2020. Głosowanie za nieco ponad tydzień

Nadchodzące wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. W zdecydowanej większości gmin głosować będzie można zarówno w sposób tradycyjny - przy urnach wyborczych, jak i korespondencyjnie. W piątek Państwowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę uwzględniającą rekomendacje wydane przez ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego ws. głosowania wyłącznie kopertowego w dwóch gminach: Baranów (woj. wielkopolskie) i Marklowice (woj. śląskie).

d6e5rsd

Na konferencji prasowej po posiedzeniu Marciniak oświadczył, że uprawnionych do głosowania w Baranowie jest blisko 6 tys. osób, a w Marklowicach blisko 2 tys. mniej.

Do walki o urząd prezydenta RP staną: Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6e5rsd

Podziel się opinią

Share
d6e5rsd
d6e5rsd
Więcej tematów