Trwa ładowanie...
d30tr76

Wybory 2020. Ojciec Andrzeja Dudy modli się o sukcesy syna w wyborach

Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, prof. Jan Tadeusz Duda wspiera syna modlitwą i wierzy, że syn zdoła pokonać Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Ojciec Andrzeja Dudy modli się o sukcesy syna w wyborach
Wybory 2020. Ojciec Andrzeja Dudy modli się o sukcesy syna w wyborach (ncbr.gov.pl)
d30tr76

Wybory 2020. Ojcowskie wsparcie dla Andrzeja Dudy

Profesor Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Super Expressem wyraził pełne wsparcie dla swojego syna, prezydenta Andrzeja Dudy. Profesor zapewnił, że podobnie jak przed pięcioma laty, modli się o syna i o jego sukces. Podkreślił również, że głęboko wierzy w wygraną Andrzeja Dudy w starciu z Rafałem Trzaskowskim.

Kiedy pięć lat temu syn profesora Dudy wgrał w drugiej turze wyborów prezydenckich z Bronisławem Komorowskim, ten był bliski łez. "Prawie się wtedy popłakałem. Wierzyłem, że wygra i opatrzność mnie wysłuchała. Jest mądrym człowiekiem i wiem, że da sobie radę. Będę się za niego codziennie modlił żeby dobrze służył ojczyźnie i Polakom" - powiedział wówczas SE Jan Tadeusz Duda.

d30tr76

Wybory 2020. Profesor Duda jest dumny z syna

Profesor dodał również, że prezydentura Andrzeja Dudy jest w jego ocenie dobrym czasem dla Polski, co budzi jego ojcowską dumę. Jego zdaniem obecny prezydent Polski zawsze chce łączyć Polaków i próbuje odbudowywać wspólnotę, a jego działania mają zawsze charakter patriotyczny.

Ojciec prezydenta wyraził również nadzieję, że ponownie będzie mógł podziwiać syna na Wiejskiej w trakcie zaprzysiężenia na urząd prezydenta. Będąc przekonanym o przyszłym zwycięstwie Andrzeja Dudy, życzy mu, by godnie wypełniał swoje obowiązki.

Zobacz też: Wybory 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz: moja żona jest głosem kobiet

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d30tr76

Podziel się opinią

Share

d30tr76

d30tr76
Więcej tematów