Trwa ładowanie...
d1rkg80

Współpracownik Korwin-Mikkego zarażał kiłą. Sprawą zajmie się prokuratura

Śledczy zajmą się sprawą Grzegorza G., który miał zarażać partyjne działaczki chorobą weneryczną. Prokuratura zdecydowała się wszcząć śledztwo w stosunku do członka władz partii Wolność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz G. miał zapewniać kobiety, że się badał i jest zdrowy
Grzegorz G. miał zapewniać kobiety, że się badał i jest zdrowy (Facebook.com)
d1rkg80

"W dniu 10 sierpnia 2018 roku wszczęto dochodzenie o przestępstwo określone w art. 161 § 2 kk" - podaje portal fakt.pl. Przepis mówi o tym, że kto "wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą, podlega grzywnie, karze ograniczeniu lub pozbawieniu wolności". Grzegorz G. może za to trafić do więzienia na 12 miesięcy.

Sprawa trafiła do prokuratury pod koniec maja. Współpracownik Janusza Korwin-Mikkego miał świadomie zarażać działaczki partii Wolność kiłą. Mężczyzna miał wdawać się w przelotne związki z kilkoma partnerkami na raz. Dodatkowo zaprzeczał, kiedy kobiety pytały go, czy jest na coś chory. Miał zapewniać, że niedawno się badał i jest zdrowy.

Grzegorz G. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów i czeka na koniec postępowania prokuratorskiego. - To taki partyjny Don Juan, bawidamek. Taką chorobę musiał gdzieś załapać, nie? - charakteryzował polityka na łamach Wirtualnej Polski jego szef, Janusz Korwin-Mikke.

d1rkg80

Zobacz także: Dziennikarka oskarża Marka Jakubiaka. Dosadna riposta

Źródło: fakt.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rkg80

Podziel się opinią

Share

d1rkg80

d1rkg80
Więcej tematów