Trwa ładowanie...
d17xmqp
wypadek

Wojciech Romański nie żyje. Kim był zmarły dziennikarz?

Nie żyje Wojciech Romański. Dziennikarz motoryzacyjny zginął w wypadku pod Mszczonowem. Prezentujemy sylwetkę wieloletniego współpracownika "Rzeczpospolitej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Wojciech Romański. Dziennikarz motoryzacyjny zginął w wypadku pod Mszczonowem.
Nie żyje Wojciech Romański. Dziennikarz motoryzacyjny zginął w wypadku pod Mszczonowem. (Materiał prasowy, Fot: Twitter/Rzeczpospolita)
d17xmqp

Wojciech Romański nie żyje. Wypadek pod Mszczonowem

"Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że nasz przyjaciel, redakcyjny kolega i wieloletni dziennikarz "Rzeczpospolitej" zginął w wypadku samochodowym pod Mszczonowem" – podała na swojej stronie gazeta.

Do tragicznej kolizji doszło przed godziną 3 w nocy na obwodnicy Mszczonowa. Wojciech Romański prowadził samochód osobowy, który zderzył się czołowo z ciężarówką. Miał 53 lata.

d17xmqp

Droga krajowa numer 50 jest na tym odcinku całkowicie zamknięta dla ruchu. Policja wyznaczyła objazdy. W tym czasie kilka kilometrów dalej doszło do drugiego wypadku: osobowy renault zderzył się z ciężarówką, ale nikt nie zginął.

Wojciech Romański. Kim był tragicznie zmarły dziennikarz?

Wojciech Romański był dziennikarzem motoryzacyjnym, w ostatnim czasie zastępcą szefa działu ekonomicznego "Rzeczpospolitej", z którą był związany od kilkunastu lat. Wcześniej pracował także w "Gazecie Wyborczej", "Życiu Warszawy", "Businessman Magazine", a ostatnio w serwisie brd24.pl, poświęconym między innymi przeciwdziałaniu wypadkom drogowym.

Wojciech Romański pasjonował się motoryzacją. Pisał głównie o nowych samochodach, ciekawostkach technologicznych i inwestycjach infrastrukturalnych, takich jak obwodnica Warszawy czy planowanie przestrzeni miast.

d17xmqp

Podziel się opinią

Share
d17xmqp
d17xmqp
Więcej tematów