Trwa ładowanie...

"Wataha" odcinek 6, sezon 3. Kiedy i gdzie oglądać finał hitu HBO?

Już dziś finał 3. sezonu "Watahy". Jak zamknie się historia Wiktora Rebrowa? Czy pogranicznicy z Bieszczadów przetrwają? Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek popularnego serialu HBO.

Share
"Wataha" odcinek 6, sezon 3. Kiedy i gdzie oglądać finał hitu HBO?
Źródło: Materiały prasowe
dqdibgf

Finał "Watahy" 3. Kiedy i gdzie oglądać odcinek?

Trzeci sezon "Watahy" HBO to kontynuacja opowieści o oficerach Straży Granicznej z Bieszczadów. Na co dzień pogranicznicy zmagają się z przemytnikami broni, papierosów i narkotyków oraz handlarzami żywym towarem. Ich głównym wrogiem są śmiertelnie niebezpieczni mafiosi z Ukrainy i Rosji.

Na początku sezonu 3, po tym, jak oficerowie zatrzymują dwóch migrantów, którzy próbowali przedostać się z Polski na Ukrainę, kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota)
trafia na ślad nowej grupy przestępczej. Popełniona na granicy brutalna zbrodnia budzi rozgłos w całym kraju. Rebrow zwraca się o pomoc do prokurator Igi Dobosz (Aleksandra Popławska)
. Kobieta pracuje już w Warszawie i niechętnie powraca w Bieszczady, gdzie przed laty wraz ze Strażą Graniczną rozwiązywała kryminalne zagadki.

dqdibgf

Finałowy odcinek 3. sezonu "Watahy" zobaczymy na HBO w piątek 10 stycznia o 20:10, a także na platformie HBO GO, gdzie można obejrzeć wcześniejsze odcinki i sezony "Watahy".

Więcej informacji na oficjalnej stronie HBO.

Finał "Watahy" 3. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

W finale 3. sezonu "Watahy" Rebrow i Dobosz trafiają na nowy ślad, który może im pomóc w odnalezieniu Wiśniaka (Piotr Żurawski) i Agi (Dagmara Bąk)
. Minister Prochowska żąda, by Rebrow aresztował Barkovą (Evgenia Akhremenko), co pozwoliłoby rozbić szajkę handlarzy ludźmi.

Trzeci sezon "Watahy" czekał cztery lata na wejście na ekrany, ale recenzenci nie szczędzą pochwał. Mocne role, spójny scenariusz i umiejętnie kształtowane napięcie wyróżniają serial HBO spośród wielu polskich produkcji tego typu. Nieskażone jeszcze piękno Bieszczadów i drobiazgowa organizacja produkcji sprawiły, że seria, która miała zamknąć się po jednym sezonie, okazała się sukcesem.

Zobacz też: Jarosław Sellin popiera decyzję Andrzeja Dudy ws. zaproszenia do Izraela

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqdibgf

Podziel się opinią

Share
dqdibgf
dqdibgf
Więcej tematów