Trwa ładowanie...

Za darmo: rowerem przez Bielany

Wycieczka dla każdego już w niedzielę!

Za darmo: rowerem przez Bielany
d15xilz
d15xilz

Bielany od dawna były miejscem wypoczynku warszawiaków. Szczególnie w niedziele i święta rozbawione towarzystwo przybywało ze stolicy, by tu mile spędzić czas na wspólnych zabawach, śpiewach i spacerach. Poprzez wycieczki chcemy przywołać atmosferę warszawskiego „wywczasu” – dlatego nasz cykl rozpoczniemy niedzielnym piknikiem.

Jednak Bielany to nie tylko zieleń i cisza Lasku Bielańskiego, charakterystyczny pokamedulski zespół klasztorny oraz unikatowe Stare Bielany. To także nie mniej interesujące tereny wojskowe, blokowiska skrywające niejedną zagadkę oraz fascynujące tereny industrialne. Dzielnica Bielany ma niewątpliwie swój unikatowy genius loci, który warto z nami odkryć!

W najbliższą niedzielę zwiedzamy Bielany na rowerach ! Dowiemy się m.in. co wspólnego mają Filip z Konopii i Sidney Polak z rodziną Chomiczów, odwiedzimy drugi z kolei fort pierścienia zewnętrznego Twierdzy Warszawa, zwiedzimy „Wilanów” Północy oraz poszukamy włoskich bohaterów obu wojen.

d15xilz

*Zbiórka 14 września (niedziela) 2014 r. o godz. 12:00 przed wejściem do metra Stare Bielany (róg ul. Kasprowicza i al. Zjednoczenia). *Prowadzący: Katarzyna Jankowska, dr Paweł Brudek. WSTĘP WOLNY!

d15xilz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15xilz
Więcej tematów