Trwa ładowanie...

Za darmo: nauka tańców warszawskich

Polka? Walczyk? Musicie tego spróbować!

Za darmo: nauka tańców warszawskich
d3dblw5
d3dblw5

Pod okiem choreografki z Teatru Pijana Sypialnia po raz kolejny będziecie mogli nauczyć się typowo warszawskich tańców. A to wszystko do muzyki na żywo! Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów. Wieczór poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia.

Czytaj również: Nowe miejsce: Scena Hoża 51

Przewidziano również konkursy. Będzie można wygrać bilety na widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, a najlepsze pary zatańczą w stylowych kapeluszach, o który zacięty bój wiodą szczególnie panie. Dobra zabawa gwarantowana. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

Kiedy: 12 stycznia 2014 r. (niedziela), godz. 18:00
Gdzie: klubokawiarnia Państwomiasto, ul. Andersa 29

WSTĘP WOLNY

Teatr Pijana Sypialnia to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. W rankingu krytyków miesięcznika „Teatr” ich spektakl i Zespół został wyróżniony, jako jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF. Nauka tańców warszawskich, to impreza promująca widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, który pokazują w Starej Fabryce Serów przy ulicy

d3dblw5
d3dblw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dblw5
Więcej tematów