Trwa ładowanie...

Za darmo: kolędy różnych wyznań i z różnych stron świata na Woli

W styczniu cztery spotkania w wolskich kościołach

Za darmo: kolędy różnych wyznań i z różnych stron świata na Woli
d24vu4s
d24vu4s

Lubicie kolędy , chcecie poznać te pochodzące z różnych wyznań i stron świata? W styczniu będzie można ich posłuchać w czterech wolskich świątyniach.

6 stycznia o godz. 19:00 w kościele św. Wojciecha przy ul. Wolskiej 76 usłyszymy kolędy z różnych stron świata w wykonaniu Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego. Dyrygent – Andrzej Borzym.

12 stycznia o godz. 18:30 w kościele Chrześcijan Baptystów przy ul. Waliców 25 kolędy wykona Sienna Gospel Choir dyrygowany przez Annę Bajak.

18 stycznia o godz. 18:00 w cerkwi św. Jana Klimaka przy ul. Wolskiej 140 odbędzie się koncert muzyki cerkiewnej oraz kolędy wschodu i zachodu w wykonaniu Chóru pw. św. Lidii przy Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka na Woli. Dyrygent – Katarzyna Krusińska.

d24vu4s

26 stycznia o godz. 17:00 w kościele św. Augustyna przy ul. Nowolipki 18 usłyszymy polskie kolędy w wykonaniu Joanny Horodko i Andrzeja Kostrzewskiego z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego pod kierownictwem artystycznym Macieja Przestrzelskiego. Spotkanie poprowadzi Andrzej Krusiewicz.

d24vu4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24vu4s
Więcej tematów