Trwa ładowanie...

Śródmieście proponuje terapeutę i prawnika przez internet!

Masz dół, bo nie radzisz sobie z życiem? Masz problem z alkoholem? A może potrzebujesz wsparcia lub pomocy ze względu na przemoc domową?

Śródmieście proponuje terapeutę i prawnika przez internet!
doj60o0
doj60o0

Nie każdy jest w stanie stanąć z drugą osobą twarzą w twarz i opowiedzieć o soich problemach. A problemów to akurat nikomu nie brakuje. Urząd Dzielnicy Śródmieście urochomił specjalną usługę - porady i konsultacje przez internet. Są bezpłatne i anonimowe.

Nie radzisz sobie z niekontrolowanym piciem? Szukasz wsparcia i pomocy w przeciwdziałaniu przemocy domowej? Potrzebujesz porady prawnika lub terapeuty/psychologa? Urząd oferuje wstępną informację i edukację na temat metod, form pomocy oraz możliwości podjęcia leczenia uzależnienia, współuzależnienia lub przeciwdziałania przemocy domowej. Także konsultacje specjalistów ds. uzależnień. Poradnictwo i konsultacje psychologiczne dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie (doznających i stosujących przemoc). Porady prawne. Udostępnienie materiałów edukacyjnych i informacyjnych (na przykład adresów placówek specjalistycznych).

Porad udziela Punkt Informacyjno-Konsultacyjny (PIK) działający przy Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia. To oferta dla tych, którym łatwiej jest napisać o swoich trudnościach, emocjach niż bezpośrednio o nich mówić.

doj60o0

Pytania wysłać można na adres e-poradniaPIK@srodmiescie.warszawa.pl .

Warto zapamiętać ten adres. Nigdy nie wiadomo kiedy i komu się przyda.

doj60o0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doj60o0
Więcej tematów