Trwa ładowanie...

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Mężczyzna rzucił się pod pociąg

"W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo".

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Mężczyzna rzucił się pod pociąg
d37cuql
d37cuql

Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie jednej ze stołecznych dzielnic. 42-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej. Według świadków, rzucił się pod nadjeżdżający pociąg.

Do zdarzenia doszło po godz. 14.00 w dzielnicy Wesoła. Jak poinformowała WawaLove.pl kom. Joanna Węgrzyniak z biura prasowego policji, 42- letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu jadącego z Mińska do Warszawy. - Świadkowie zdarzenia oraz kierujący SKM-ka twierdzą, że mężczyzna rzucił się pod pociąg - dodaje Węgrzyniak.

Na miejscu są służby oraz prokurator, który wyjaśnia okoliczności zdarzenia. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Należy spodziewać się opóźnień w kursowaniu pociągów na tej trasie.

Utrudnienia w komunikacji

"Z przyczyn niezależnych na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna występują utrudnienia w ruchu. Pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach mogą być opóźnione powyżej 30 minut - - informuje Szybka Kolej Miejska. I dodaj:

pociąg SKM linii S2:

d37cuql

- nr 92830/1 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 13:35) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna,
- nr 92832/3 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 14:05) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia - Sulejówek Miłosna,
- nr 92836/7 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 15:05) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany w całej relacji,
- nr 92940/1 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 14:53) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Sulejówek Miłosna - Warszawa Rembertów,
- nr 92942/3 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 15:23) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów.

Od godz. 14:40 do odwołania wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warszawa Zachodnia - Sulejówek Miłosna - Warszawa Zachodnia.

d37cuql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37cuql
Więcej tematów