Trwa ładowanie...

"Słonecznym" do Trójmiasta pojedziemy szybciej

28 czerwca ponownie na tory wyjedzie pociąg z Warszawy nad morze. Będzie kursować do 31 sierpnia

"Słonecznym" do Trójmiasta pojedziemy szybciej
dpuugn7
dpuugn7

"Słoneczny" już po raz dziesiąty będzie woził warszawiaków nad polskie morze. Pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna – Warszawa Zachodnia będzie wyruszał ze stolicy o godz. 5:50. Do Gdyni Głównej dotrze o godz. 11:17. Oznacza to, że podróż skróci się o półtorej godziny - do 5,5 godziny. Z Gdyni zabierze pasażerów o godz. 18:09 i dowiezie ich do Warszawy na 23:31. Pociąg Kolei Mazowieckich będzie kursować codziennie, łącznie z weekendami do 31 sierpnia.

Bilet normalny o 10 procent tańszy niż rok temu - zapłacimy za niego 45 zł. W pociągach będą obowiazywały ulgi handlowe i ustawowe. *Ponadto w ramach obchodów 10-lecia działalności SpółkiKoleje Mazowieckie-KM ” dostępna będzie w sprzedaży pula 1000 sztuk biletów promocyjnych w kwocie 25,00 zł – oferta limitowana. *Sprzedaż promocyjnych biletów ruszy 23 czerwca w kasach biletowych na Dworcach Warszawa Wschodnia i Gdańska oraz Warszawa Śródmieście.

Bilety można nabyć zarówno w kasach biletowych, w biletomatach, jak i przez telefon komórkowy. Ponadto po raz pierwszy w wybranych kasach KM będzie można płacić kartą płatniczą.

dpuugn7

W pociągu można bezpłatnie przewieźć psa oraz rower. „Słoneczny” będzie zestawiony z klimatyzowanych wagonów piętrowych. Pojazd przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także posiada przewijaki dla niemowląt.

To nie koniec nowości - jak podaje "Rynek Kolejowy", kupując bilet na pociąg, podróżni w ramach akcji „Słoneczny wysyp rabatowy” otrzymają kartę rabatową, na podstawie której będą mogli skorzystać ze zniżek na terenie Trójmiasta. Karty będą wydawane w wybranych kasach Kolei Mazowieckich oraz będzie można je pobrać ze specjalnej zakładki na stronie internetowej KM.

dpuugn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpuugn7
Więcej tematów