Trwa ładowanie...

Rapowe Czwartki w Hockach Klockach nad Wisłą!

W tym tygodniu zagrają Hades, DJ KEBS oraz DJ Hubson. Wstęp wolny

Rapowe Czwartki w Hockach Klockach nad Wisłą!
d49x4cd
d49x4cd

Już od 14 mają Hocki Klocki wracają z cotygodniowym cyklem „Rapowe Czwartki”. - W okolicach ul. Ludnej, nad samym brzegiem Wisły, pod chmurką, przez całe wakacje tłumnie odwiedzaliście nasze czwartkowe imprezy. Na ten rok przygotowaliśmy dla Was, także dużo soczystych wydarzeń. Showcase'y rapowych asów przecinać będą się w naszym kalendarzu z muzyką graną przez najbardziej uznanych dj’s, a to wszystko kompletnie za darmo - mówią organizatorzy.

W tym tygodniu zagrają:

Hades, właściwie Łukasz Bułat-Mironowicz (ur. 16 sierpnia 1985), znany również jako Had, JiHad, Hamas, Had Hades, HDS – polski raper. Łukasz Bułat-Mironowicz znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda. Jest także członkiem zespołów DHO, Zamach Stanu oraz RH-. Od 2011 prowadzi solową działalność artystyczną. Raper współpracował z takimi wykonawcami jak m.in.: Chada, Flint, Fu, Pelson, POE, Vienio, W.E.N.A., WhiteHouse i O.S.T.R., z którym wydał płytę pt. Haos.

DJ KEBS - Od wielu lat jedna z najbardziej aktywnych postaci hip-hopowej sceny didżejskiej w Polsce. Z powodzeniem realizuje się na wielu polach, od grania w klubach do nagrywania skreczy i dopracowanych setów tematycznych dbajac o kazdy szcegół. Od lat specjalizuje się w word cutach z których potrafi układać całe skreczowane historie. Próbuje swoich sił również jako producent muzyczny.
Większości osób kojarzy się głównie z zespołem HIFI Banda oraz wytwórnią Prosto Label. Nic dziwnego – z Dioxem, Hadesem i Czarnym nagrali dwa bardzo dobrze przyjęte przez fanów oraz dziennikarzy albumy. W listopadzie 2011 roku współtworzył album "Nowe Dobro to Zło" Hadesa, na który dołożył wyśmienite skrecze, idealne korespondujące z warstwą muzyczną, przygotowaną przez Galusa. Najważniejszym autorskim projektem DJ-a Kebsa była zaś kompilacja "Prosto Mixtape DJ Kebs" z kwietnia 2012 roku.

DJ Hubson - Reprezentant wytwórni Alkopoligamia. Wychowany na warszawskim Żeraniu, uczeń i kontynuator „dziedzictwa” legendarnego Dj’a 600V. Od 2003 roku rozkręcał hiphopowe imprezy na terenie całego kraju, za każdym razem idealnie wyczuwając energię zebranych na parkiecie ludzi. Rezydował w takich warszawskich klubach, jak The Fresh czy Harlem. Przez 8 lat był koncertowym towarzyszem g-funkowego zespołu 2cztery7 i rapera Tego Typa Mesa, z którymi zwiedził całą Polskę oraz dwukrotnie zaliczył występ na największym branżowym festiwalu w Europie - Hip-Hop Kempie, a także Coke Live Music Festival. W 2010 roku towarzyszył Mesowi w trasie koncertowej w UK promując płytę „Zamach na przeciętność”, występował
także w Grecji, Bułgarii czy Szwecji.

d49x4cd

14 maja 2015
Hocki Klocki
Start: 21:00

Wstęp wolny

d49x4cd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49x4cd
Więcej tematów