Trwa ładowanie...

Pedofil z Pragi zatrzymany! (WIDEO)

Aktualnie trwają policyjne czynności, których celem jest dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałych zdarzeń.

Pedofil z Pragi zatrzymany! (WIDEO)
d2f5ywc
d2f5ywc

W miniony wtorek, Na profilu Warszawski Gocław jednego z portali społecznościowych pojawił się apel jedne z praskich szkół. Wpis informował o pedofilu, który krąży wokół szkół. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Policjanci dotarli do mężczyzny, który najprawdopodobniej w okolicach szkół zaczepiał dzieci, dopuszczał się nieobyczajnych czynów, a w niektórych przypadkach okazywał treści pornograficzne. Aktualnie trwają policyjne czynności, których celem jest dokładnie wyjaśnienia okoliczności wszystkich tych zdarzeń.

Do policjantów dotarły informacje na temat mężczyzny, który w ostatnim czasie pojawiał się w okolicach szkół na terenie Pragi i zaczepiał dzieci. Po apelu szkoły, sprawą zajęli się policjanci pionu kryminalnego, którzy podjęli operacyjne ustalenia i sprawdzenia oraz policjancji z prewencji, którzy z kolei objęli rejony szkół swoim nadzorem. - Bezpieczeństwo i dobro dzieci jest dla Policji niewątpliwie sprawą priorytetową - poinformowało biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji.

Dziś w godzinach porannych został zatrzymany 31-letni mężczyzna. Aktualnie trwają policyjne czynności, których celem jest dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności zaistniałych zdarzeń.

d2f5ywc
d2f5ywc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f5ywc
Więcej tematów