Trwa ładowanie...

Nowe widowisko Cyrku "Korona"

Spektakl został stworzony w taki sposób, by docierał do odbiorców w każdym wieku

Nowe widowisko Cyrku "Korona"
ddylk2z
ddylk2z

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk "Korona" we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko - "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

W marcu wystąpi Warszawie, na Stegnach. Cyrk stanie obok toru łyżwiarskiego, przy al. Gen. Wł. Sikorskiego. Przedstawienia odbędą się:

- 2 marca (sobota) godzina: 13.00 i 17.00
- 3 marca (niedziela) godzina: 12:.00 i 16.00

ddylk2z

Widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a czasem nawet szokujących pokazów.

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Doda, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk oraz Maryla Rodowicz.

Cyrk Korona jest również organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Zobaczcie zdjęcia z premierowego spektaklu!

ddylk2z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddylk2z
Więcej tematów