Trwa ładowanie...

Jest decyzja Platformy Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski kandydatem na prezydenta stolicy

Już za rok wybory samorządowe.

Jest decyzja Platformy Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski kandydatem na prezydenta stolicy
d3y195r
d3y195r

Platforma Obywatelska zadecydowała. - Chciałbym, żeby Rafał Trzaskowski był kandydatem Platformy i całej zjednoczonej opozycji na prezydenta Warszawy - ogłosił na konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.

- Za rok wybory samorządowe. Chcemy o nich rozmawiać. Wiemy, jak ważna będzie aktywność Polaków. Będziemy realizować nasz program rozszerzony o 16 nowych załączników programowych - podkreslał Schetyna.

u2013 Nie można dłużej czekać, niektórzy już rozpoczęli kampanię. Idzie zima, żarty się skończyły. Zdecydowałem się kandydować, bo nie można oddać Warszawy w ręce PiS u2013 powiedział Trzaskowski. u2013 Warszawa potrzebuje zmian. Mnie bulwersuje dokładnie to samo, co całe miasto. Oddawanie kamienic w jakimś dziwnym układzie. Denerwują mnie korki, szyldoza, denerwuje mnie mnóstwo rzeczy i dlatego chcę kandydować u2013 dodał i podkreślił: u2013 Warszawa nie potrzebuje dobrej zmiany, ona potrzebuje mądrej zmiany.

Poseł Platformy Obywatelskiej wymieniany był jako jeden z głównych kandydatów tego ugrupowania na prezydenta Warszawy. W 2010 roku Trzaskowski był szefem sztabu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz. Jednak ostatnio w mocnych słowach odniósł się do działań prezydent Warszawy.

- Ja, przy całym szacunku do pani prezydent, jestem zupełnie innym człowiekiem, z zupełnie innymi priorytetami (...) Uważam, że Hanna Gronkiewicz-Waltz zrobiła mnóstwo dobrych rzeczy dla Warszawy i warszawiacy to widzą. Natomiast jestem zupełnie innym człowiekiem, mam inne priorytety i trudno mówić o kontynuacji - mówił Rafał Trzaskowski na antenie TVN24 w kontekście wyborów samorządowych.

d3y195r

*Schetyna m.in. o wyzwaniach stojących przed PO, wyborach samorządowych i naporze u201emłodych wilkówu201d m.in. Trzaskowskiego w "Kto nami rządzi?". Odcinek zobaczycie tutaj. *

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.


Przeczytajcie również: Kancelaria Sejmu nadal chce budować płot. Odwołuje się od decyzji konserwatora zabytków

d3y195r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y195r
Więcej tematów