Trwa ładowanie...

Fotorelacja: Otwarcie Pracowni Manufabricum

Na Pradze powstało nowe miejsce dla twórczych ludzi. Zobaczcie zdjęcia!

Fotorelacja: Otwarcie Pracowni Manufabricum
d317uor
d317uor

*Na ulicy Konopackiej 17/19 *odbywają się zajęcia dla najmłodszych, warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych, pokazy, akcje artystyczne, wernisaże. Każdy może przyjść i wziąć w nich udział. Każdy też może przynieść do pracowni pomysł na własne działanie i je tutaj zrealizować.

Oficjalne otwarcie pracowni Manufabricum miało miejsce w ubiegłą sobotę. Z tej okazji przez cały dzień odbywały się pokazy rękodzielnicze i zajęcia praktyczne. Pierwsi uczestnicy warsztatów mogli się posilić kolorowymi ciasteczkami domowej roboty i pysznym winem marki Barefoot. Wieczorem, o godz. 19:00 rozpoczął się wernisaż rysunków Pauliny Mitek . **

Miejsce ma dobry klimat - już u progu wita nas kolorowe graffitti wykonane przez Niebieskiego . Przez wielką paszczę wchodzi się do jednej pracowni, na prawo jest kolejna. A tam już cała lawina kredek, farb i farbek, pędzli, papieru, kleju i nożyczek. Na ścianach wiszą kolaże właścicielki Manufabricum Anny Chudzik-Pawlik. Ściany korytarza z kolei udostępnia ona różnym twórcom. - Wystawy mam zaplanowane do końca roku, a warsztaty do końca miesiąca - zapewnia.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z otwarcia Manufabricum.

d317uor
d317uor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d317uor
Więcej tematów