Trwa ładowanie...

Debata: Rowery - Czy Warszawa jest gotowa na system Veturilo?

Jak jeździć bezpiecznie po mieście, gdzie ścieżki rowerowe są rzadkością, a większość kierowców nadal traktuje rowerzystów jak intruzów?

Debata: Rowery - Czy Warszawa jest gotowa na system Veturilo?
d4biq4d
d4biq4d

System Veturilo z dnia na dzień wprowadził do ruchu miejskiego ponad dwa tysiące rowerów. Ratusz dał nam wyraźny znak, że wspiera miasto rowerowe. W konsekwencji radykalnie wzrosła liczba rowerzystów. Pozostaje jednak pytanie, jak jeździć bezpiecznie po mieście, gdzie ścieżki rowerowe są rzadkością, a większość kierowców nadal traktuje rowerzystów jak intruzów?

Jutro odbędzie się debata na temat rowerów w Warszawie. W spotkaniu wezmą udział:* Joanna Erbel* – socjolożka, miejska aktywistka,* Łukasz Puchalski* – pełnomocnik prezydent m. st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej, Rafał Muszczynko – rowerowy aktywista walczący od lat o miasta przyjazne rowerom oraz* Agata Kowalska* – dziennikarka Radia TOK FM, współprowadząca audycję "Skołowani".

Jeśli chcecie podyskutować na temat rowerów i rowerzystów w Warszawie, wpadnijcie.* Jakie tematy chcielibyście poruszyć podczas debaty?*

Zielony Jazdów (przed Zamkiem Ujazdowskim)
26 lipca, piątek, godz. 19:00

d4biq4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4biq4d
Więcej tematów