Trwa ładowanie...

20 kg narkotyków nie trafi na rynek

Amfetaminę, kokainę i marihuanę o czarnorynkowej wartości prawie 1 miliona złotych odkryli policjanci na Bielanach

20 kg narkotyków nie trafi na rynek
d33mjbi
d33mjbi

Gdy policjanci dowiedzieli się, że pewien młody mężczyzna mieszkający na warszawskich Bielanach może handlować narkotykami , postanowili to szybko sprawdzić. Ustalili, że Norbert K. środki odurzające prawdopodobnie ukrywa w specjalnie do tego celu wynajętym mieszkaniu. Funkcjonariusze z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej "zorganizowali działania", w wyniku których zatrzymali 34 latka. Po czym przeszukali zajmowany przez niego lokal.

W czasie prowadzonych czynności znaleźli tam 18.8 kilograma amfetaminy, ponad 320 gram kokainy i ok. 400 gram marihuany oraz 7 telefonów komórkowych, wagi elektroniczne, fifki i urządzenia do namierzania radiostacji i zagłuszania fal radiowych. Łącznie zabezpieczono prawie 20 kilogramów środków odurzających o wartości czarnorynkowej prawie 1 miliona złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnych pomieszczeniach. Wczoraj w prokuraturze usłyszał zarzut posiadania znacznej ilościśrodków odurzających. Za ten czyn grozi do 10 lat więzienia. Sąd rejonowy orzekł wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Funkcjonariusze prowadzący czynności nie wykluczają dalszych zarzymań w tej sprawie.

Zobaczcie wideo!

d33mjbi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33mjbi
Więcej tematów