Trwa ładowanie...

W Nysie odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Opublikowano jej zdjęcie, by pomóc ustalić tożsamość

Prokuratura opublikowała zdjęcie zwłok kobiety, które odnaleziono w Nysie. Na kontrowersyjny krok zdecydowano się, by przyspieszyć proces identyfikacji zmarłej.

Share
W Nysie odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Opublikowano jej zdjęcie, by pomóc ustalić tożsamość
Źródło: Policja Opole
dolkmpc

Ciało kobiety w wieku 20-25 lat odnaleziono ok. godz. 7:30 w niedzielę 23 lipca. Zwłoki znajdowały się w pobliżu jednej z kamienic przy ul. Wolności w Nysie. Zgodnie z rysopisem zmarła miała 165-170 cm wzrostu, ważyła ok. 70 kg. Była ubrana w jasną bluzkę na ramiączkach, jasne spodnie i fioletowo-różowe buty nike.

U zmarłej nie stwierdzono żadnych znaków szczególnych, nie odnaleziono przy niej żadnych przedmiotów osobistych, które pomogłyby w identyfikacji. Nie zgłoszono także zaginięcia osoby, która odpowiadałaby rysopisowi. Dlatego zdecydowano o opublikowaniu zdjęcia twarzy zmarłej.

Zastępca prokuratora rejonowego w Nysie, Sebastian Litwin twierdzi, że nikt w okolicy nie rozpoznał kobiety. - Nikt w okolicy jej nie zna - tłumaczy w rozmowie z nto.pl. - Tego ranka ktoś słyszał na schodach kamienicy krzyk czy płacz kobiety, a potem przypadkowi przechodnie znaleźli ciało pod budynkiem. Nie ma świadków, którzy ją wcześniej wiedzieli - relacjonuje.

dolkmpc

Więcej informacji znajduje się na stronie opolskiej Policji:
www.opolska.policja.gov.pl/

dolkmpc

Podziel się opinią

Share
dolkmpc
dolkmpc
Więcej tematów