Trwa ładowanie...
d403kfv

W kościele znaleziono nagie, zakrwawione zwłoki kobiety

W kościele zielonoświątkowym w Oklahomie znaleziono nagie, okaleczone zwłoki 61-letniej pastor Carol Daniels. Ciało ułożone było w pozycji przypominającej ukrzyżowanego Chrystusa. Policja szuka mordercy - informuje foxnews.com.

Share
d403kfv

Carol Daniels została znaleziona martwa w niedzielę w kościele Christ Holy Sanctified w Anadarko w Oklahomie. Jej zakrwawione zwłoki zostały specjalnie tak ułożone, by przypominały ukrzyżowanego Chrystusa - kobieta leżała na plecach, obie ręce miała wyciągnięte na boki. Głowa ofiary ledwo trzymała się reszty ciała - napastnik dokonał bowiem wielu głębokich pchnięć w okolicach szyi i gardła.

Ciało pastor Daniels było nagie. Śledczy podejrzewają, że sprawca zabrał jej odzież jako rodzaj "trofeum" po dokonaniu morderstwa.

Z wykonanej autopsji wynika, że kobieta miała kilka głębokich ran kłutych w klatce piersiowej, brzuchu i plecach. Niektóre powstały prawdopodobnie kiedy pastor już nie żyła. Rany na dłoniach wskazują, że ofiara przed śmiercią walczyła z napastnikiem.

Śledczy mówią, że jest to jedna z najstraszniejszych zbrodni, z jaką kiedykolwiek się spotkali. Trwają poszukiwania mordercy.

d403kfv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d403kfv
d403kfv
Więcej tematów