Trwa ładowanie...
dfregbs

Viktor Orban założył złe spodnie. Internauci mają ubaw

Premier Węgier nie należy do grona wysokich mężczyzn. Niestety doskonale to widać na zdjęciu Viktora Orbana z szefami rządów państw Grupy Wyszehradzkiej. Użytkownicy Twittera się śmieją. Jednak nie ze wzrostu polityka, ale z części jego garderoby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci chcieliby poznać krawca premiera Węgier
Internauci chcieliby poznać krawca premiera Węgier (PAP, Fot: Marcin Obara)
dfregbs

Echa czwartkowego spotkania szefów rządów państw Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie i rozmowy z kanclerzem Austrii Sebastianem Kurzem słychać do dzisiaj. Poza powtarzaniem ustaleń polityków (prezydencję w V4 przejmie Słowacja, a Radzie Unii Europejskiej - Austria), po sieci krąży zdjęcie. Niekorzystne dla premiera Węgier.

Fotografia przedstawia tego polityka (zajmuje środkowe miejsce) oraz kanclerza Austrii Sebastiana Kurza, premiera Czech Andreja Babisza, premiera Słowacji Petera Pellegriniego oraz szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego. Pech (dla Orbana) chciał, nie tyle że wszyscy poza premierem Węgier są wysocy, ale że... mają dobrze dobrane spodnie.

Pisząc wprost: te Orbana są na niego za duże. I internauci mają ubaw. "Bardzo chciałbym wiedzieć, kto jest krawcem premiera Węgier" - podkreślił jeden z użytkowników Twittera.

dfregbs

Fotografię skomentowała też dziennikarka Agnieszka Gozdyra. "Premier Orban spodnie pożyczył od któregoś z pozostałych panów" - napisała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfregbs

Podziel się opinią

Share
dfregbs
dfregbs
Więcej tematów