Trwa ładowanie...
dj3tp8k

Uwaga kierowcy! Nie najlepsze warunki jazdy

Wieczorem i w nocy nie najlepsze warunki jazdy. Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki szczególnie na zachodzie i północy kraju, kierowcy będą musieli uważać na drogach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uwaga kierowcy! Nie najlepsze warunki jazdy
(AFP, Fot: Scott Olson)
dj3tp8k

Synoptyk Instytutu Anna Nemec wyjaśnia, że z zachodu nad Polskę nadciąga deszczowy front. Nie można wykluczyć, że deszcz będzie na północy wielkopolski zamarzać tworząc gołoledź. Z kolei w Sudetach i Beskidzie Śląskim możliwe opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na wschodzie w centrum Polski nie powinien padać deszcz, a zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane.

W nocy i rano w Małopolsce, na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu lokalnie mogą pojawiać się mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

W nocy będzie ciepło, temperatura minimalna od -3 stopni na wschodzie i w dolinach karpackich do 3 stopni na zachodzie i wybrzeżu.

Natomiast zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a na północy i wschodzie miejscami słabe opady deszczu, na Suwalszczyźnie deszczu ze śniegiem. Nadal będzie ciepło od 2 stopni na północy i wschodzie do 8 na południowym zachodzie.

Zobacz więcej w serwisie pogoda. </

dj3tp8k

Podziel się opinią

Share
dj3tp8k
dj3tp8k
Więcej tematów