Trwa ładowanie...
d3qpffi

Uprowadzenie dzieci w Łazach. Są zarzuty

Policja postawiła zarzuty dwóm mężczyznom, którzy w piątek spowodowali wypadek w Łazach i uprowadzili dwójkę dzieci. Policjanci zatrzymali także trzeciego mężczyznę podejrzanego o udział w porwaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uprowadzenie dzieci w Łazach. Są zarzuty
(WP.PL)
d3qpffi

30-latek jest podejrzany o uszkodzenia ciała, uszkodzenie mienia, narażenie zdrowia i życia. Drugi, 35-latek, dostał zarzuty narażenia zdrowia i życia innych osób - informuje RMF FM. Policjanci zatrzymali trzeciego mężczyznę podejrzanego o udział w porwaniu.

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w piątek ok. południa. Po jednej z ulic Łaz jechała skodą matka z dwojgiem dzieci. W auto prowadzone przez kobietę uderzył inny samochód. Skoda została zepchnięta na pobocze. Kobieta została ranna. Sprawca wypadku zabrał dzieci i odjechał.

d3qpffi

Z informacji PAP wynika, że w auto kobiety uderzył ojciec jej dzieci.

Mężczyźni wybili szyby w skodzie i wyciągnęli dwie małe dziewczynki. Jedna ma półtora roku, a druga cztery lata Sprawcy zabrali dzieci do swojego samochodu i odjechali.

Wkrótce funkcjonariusze odnaleźli obie dziewczynki. Dzieciom nic poważnego się nie stało. Zostały oddane pod opiekę służb medycznych.

d3qpffi

Podziel się opinią

Share

d3qpffi

d3qpffi
Więcej tematów