Trwa ładowanie...

Robert Biedroń z wizytą u Lecha Wałęsy. "Przyszedłem mu podziękować"

"Jako polityk młodszego pokolenia, przyszedłem podziękować mu za to, że również dzięki niemu mogę być prezydentem Słupska" - napisał Robert Biedroń na jednym z portali społecznościowych po spotkaniu z byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

Robert Biedroń z wizytą u Lecha Wałęsy. "Przyszedłem mu podziękować"Źródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d3sdhv2
d3sdhv2

Robert Biedroń po wizycie u Lecha Wałęsy napisał na swoim profilu na Facebooku: "Spotkałem się dziś z Lechem Wałęsą, jako polityk młodszego pokolenia, przyszedłem podziękować mu za to, że również dzięki niemu mogę być prezydentem Słupska".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Na spotkanie z legendą "Solidarności" w rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych Biedroń nie przyszedł z pustymi rękami. Przyniósł Wałęsie obraz, na którym widać Słupsk. - Może pan przyjeżdżać częściej - żartował obdarowany odbierając prezent.

Robert Biedroń u Lecha Wałęsy PAP/Dominik Kulaszewicz
Robert Biedroń u Lecha Wałęsy Źródło: PAP/Dominik Kulaszewicz, fot: Dominik Kulaszewicz

Po krótkiej rozmowie, obaj politycy spotkali się jeszcze z dziennikarzami. Poinformowali, że dyskutowali o tym, co "łączy, a nie dzieli".

d3sdhv2

Wałęsa w "Wiadomościach" i "Dzienniku Telewizyjnym". 1985 rok kontra 2017

- Czy to spotkanie dwóch prezydentów byłego i przyszłego? - dopytali dziennikarze. - Ja już jestem prezydentem - odpowiedział, śmiejąc się Biedroń. A Wałęsa dodał, że "byłby gotów namaścić" Biedronia na prezydenta Polski.
Źródło: WP, TVN Pomorze

d3sdhv2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sdhv2
Więcej tematów